2752
2734
عنوان

از آلمان کرم آوردم چجوری بفروشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 97 پست
الان میزارم

عزیزم دور چشم چنده؟ من خیلی دوس دارم یه کرم دور چشم بخرم زیر چشمام حس میکنم فقط یه ذره تیره هست 

میخواستم نیتروژینا بخرم

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی صورتم جدیدا منافذ باز داره و کدر شده

کرمی داری براش؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
کرم لیفتینگ با دور چشم چندقیمت؟ عزیزم کرم پودر نداری  ابرسان هم بگو میخام اگه قیمتش خوب بود م ...

عزیزم قیمتش رو تو سایت دکتر درم ببین ، من تصمیم داشتم قیمتش هر چی تو اون سایت بود ۳۰۰ یا ۴۰۰ پایین تر بفروشم. 

الان اینجا قیمت بگم ، همه میگن وااای چه خبره ، ولی خب این کرم مارک گرونی هست ولی خب تاثیرش عالیه

2706