2733
2734
عنوان

جاری ......

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 53 پست
اگر اصفهان هستی برو پیش لقمانی دماغ یه اقوام ما را فقط پره هاشو جمع کرد ۲۳۰۰ شد

لقمانی اسمدکوچک چیه

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت
من نمیدونم چرا رو این حساس اخه هر کاری من بکنم میره میکنه یا هر چی بگیرم میگیره یا هر کار بشنوه بخوا ...

فاصله سنیتون چقده؟

من باجاریم تقریبا ۱۵سال اختلاف سنی داریم شاید واسه همین من آتیشی ندارم 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تک فرزندم شوهرمم تک فرزنده مامانم اینا هم شیرازن مادر شوهرم اینا هم تهرانن ولی خیلی زیاد نمیریم خ ...

شوهر من یه خواهر داره که بود و نبودش فرق داره یه داداش هم فقط خودم دارم که اونم مجرده، تا می رفتم دانشگاه و سر کار خیلی برام فرقی نداشت اما از وقتی که بچه دار شدم بیشتر حس تنهایی می کنم، با مادرشوهرش اینا تو یه کوچه این اما الان بیست روزه همو ندیدیم، مامانم اینا هم شهر دیگه هستند فقط آخر هفته ها می ریم، همش تو خونه تنها با بچم

فاصله سنیتون چقده؟ من باجاریم تقریبا ۱۵سال اختلاف سنی داریم شاید واسه همین من آتیشی ندارم 

شش سال من بزرگترم

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت
2731
شش سال من بزرگترم

آها اونم ازمن بزرگتره 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
خوب شده دماغ فامیلتون

آره اون دماغش سر بالا بود فقط پره هاش بزرگ بود ، اما یه فامیل دیگمون رفته پیشش عمل کامل کرده خوب نشده بود، فامیل شوهرم نزدیک بیست سی نفر عمل یا فیلر کردن اما یه سریشون زیاد جالب نشده

آره اون دماغش سر بالا بود فقط پره هاش بزرگ بود ، اما یه فامیل دیگمون رفته پیشش عمل کامل کرده خوب نشد ...

از تو اون بیست سی نفر یکیشون پیش پورصیرفی رفته بود دماغش عالی شده بود ، یکیشون هم پیش نیوشا فیلر زده بود اونم خوب شده بود