2752
2734
عنوان

دوستانی که میخوان مرداد ۹۶ اقدام کنن بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 215 پست

من لکه بینی داشتم که شیاف هم استفاده کردم ولی خوب نشد که بدتر هم شد بعدشم که قلب بچم از تپش افتاد ۱۱هفته بودم اونموقع...ی ماه میشه که سقط کردم ولی هنوز خونریزی دارم.مرداد اقدام می‌کنم تا اونموقع ۳دوره از پریودم گذشته

تکیه گاهت خدا باشد و بس ... او فقط "واقعیست"⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سقط خیلی بده .. در اوج امیدواری و شادی ادم و ناامید میکنه ... یکدفعه میبینی ک همه خوشیات از دستت رفت ...

خیلی خیلی سخته چ درد جسمی چ درد روحی... من تازه تونستم باهاش کنار بیام ولی شبو روزم شده دعا کردن و از خدا خواستن که سالمشو بهم ببخشه هم به من همه به همه چشم انتظارا...الهی آمین

خیلی خیلی سخته چ درد جسمی چ درد روحی... من تازه تونستم باهاش کنار بیام ولی شبو روزم شده دعا کردن و ا ...

عزيزم منم مرداد ٩٤ سقط داشتم بچه تو شكمم اخر ٥ ماهگي خود ب خود مرد و با چه مكافاتي سقط كردم تازه ميخوام اين ماه دوباره اقدام كنم خيلي سختي كشيدم هم روحي هم جسمي 

💕خدا جون ني ني تو دلم رو به خودت ميسپارم 💕مراقبش باش تا به موقع و سالم بياد

کاملا درکتون میکنم...طلا جان برا تو خیلی سختر بوده که نی نیت بزرگتر بوده...دلیلش چی بود آخه تو ۵ماه؟؟؟

خدا خودش کمکت کنه این دفعه

کاملا درکتون میکنم...طلا جان برا تو خیلی سختر بوده که نی نیت بزرگتر بوده...دلیلش چی بود آخه تو ۵ماه؟ ...

اره ني ني بزرگ بود كامل بود ديدمش خيلي سخت برد الان فهميدم بايد اسپرين ميخوردم و امپول زد انعقاد ميزدم ٩ ماه

💕خدا جون ني ني تو دلم رو به خودت ميسپارم 💕مراقبش باش تا به موقع و سالم بياد

سللم دوستان منم 10ماهه اقدامم از ماه دوم چون تنبلی داشتم و بچه میخواستم رفتم دکتر بهم لتروزول میداد 4ماهشو قرص خوردم ولی نشده هنوز.این ماهم منتظرم پریم 3روز عقب افتاده تاخدا چی بخواد

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

من هشت ماه اقدامم..دکتر رفتم خداروشکر مشکلی ندارم..دو دوره رفتم دکتر ..فقط قرص ویتامین میده ..

از فروردین تا همین هفته پیش اصلا پریود نشدم😟فکر میکردم باردارم اما نه....

تا هفته پیش که فقط هفت روز لکه بینی داشتم...😢دیگه گفتم دکتر نمیرم..بزار طبیعی باردار بشم😢منکه مشکلی ندارم خدا...

من ادم استرسی هستم..همین بده😢

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
یک سال ۷یا۸ماه میشدکه اقدام کرده بودم تنبلی تخمدان داشتم دکترم گفت من هیچ قرصی بهت نمیدم چون یکم اضا ...

من ۵۸ کیلو ام ..😟

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
سلام اولین باره دارم پیام میدم منم قصد بارداری دارم ولی هنوز اقدام نکردم یه سقط داشتم برا همین زیر ن ...

۲۱ سالمه ۹ماه عروسی کردم..۱ سال دوماه عقد بودم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2706