2752
2734
عنوان

چند تا خواهر مجرد دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 70 پست

من دوسدارم خواهرمجرد داشتم باهم زندگی میکردیم این روزا کیف میکردیم

ولی دوتا آبجیام من بچه بودم ازدواج کردن

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشالله بهترینها خدا نصیب خودتو ابجیات کنه سفید بخت بشید 🌹🌹🌹

مرصی ممنونم .

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
من دوسدارم خواهرمجرد داشتم باهم زندگی میکردیم این روزا کیف میکردیم ولی دوتا آبجیام من بچه بودم ازدو ...

کلی دعوا میکردین باور کن زندگیتون نمیشد 😊😊

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖

من فک میکنم شهرای بزرگ اینطورین که خاستگار و خاستگاری ندارن زیاد ،سمت ما نمیدونم بخاطر روابطه یا چی پسرا و دختر سن بالا نداریم،نهایتا ۲۵،۲۶ متاهل میشن

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
کلی دعوا میکردین باور کن زندگیتون نمیشد 😊😊

لااقل یکی تو خونه بود دعوا کنیم

الان همش تنهام 

حوصله ازدواجم ندارم ،همه میخوان بزور عروسی کنم اه

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است
لااقل یکی تو خونه بود دعوا کنیم الان همش تنهام  حوصله ازدواجم ندارم ،همه میخوان بزور عروسی کن ...

تنهایی هم عشقه به خدا ...

تنهایی هم عشقه به خدا ...

بازم شکر

بجاش توخونه پادشاهی میکنم😂😂

حرف شنا درست  ولله من خودم تا خواستم با کسی اشنا بشم منظورشو رسوند ک میخواد فقط خوشگذرونی کنه ...

خب آدم اشتباهی گیرتون افتاده ،،،،،

آدم اگه قصد دوستی با یه نفر هم داشته باشه باید ببینه طرف موجه هست یا نه ،،،

از نظر قیافه ،،تخصبلات ،،شغل،،سن،،،،

بعدشم حق داشتن ،،،قرار نیست تا با یکی دو کلمه حرف زدی بگی بیا من رو بگیر ،،،

اگه طرفت رو درست انتخاب کنی و آدم بی سروپایی نباشه با پنج شش ماه ماه آشنایی و صحبت و اینا میفهمید به درد هم می‌خورید یا نه،

والا اگه به این اسونی نیست پس اینهمه ازدواج غیرسنتی از کجا میاد ؟؟؟؟از فامیل و دوست و آشنا و همسایه از پنج تا ازدواج ،،،چهارتاش باهم دوست بودن 

بازم شکر بجاش توخونه پادشاهی میکنم😂😂

اره منم چون دختر کوچیکترم زیاد دوست ندارم ازدواج کنم ولی خواهر بزرگترم دوست دارم برن حالا باز هر چی قسمته دست خداست دیگه ...به جاش با خواهر زاده بازی میکنی 😉😉😉