2733
2734
عنوان

شوهرتونو وقتی ک ناراحته چجوری آروم میکنین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 23 پست

میگم حق داری ناراحت کننده است، اونا هم آدم کاملی نیستن، آدم‌ها اشتباه میکنن، گاهی وقتها هم منم احساسات مشترک ام را میگم که فکر نکنه تنهاست، مادر همسرم کلا تو فضایی بزرگ شدن کا برادر خیلی به خواهر سرویس میداده، برادرهای مادر شوهرم واقعا اینطوری ان، حالا فکر میکنه پسرش هم باید مثل داداشاش باشن، 

من وقتی شوهرم از خانواده اش دلخور و ناراحت میشه. اولش سکوت میکنم تا خودش شروع کنه 

بعدش،وقتی از نکات منفی اونا حرف میزنه منم نکات مثبتشونو یاد آوری میکنم  و میگم فلانی رو ببین مثلا پدر و مادرش تو این شرایط چه رفتاری داشتن خداروشکر پدر و مادر تو اینجوری نیستن 

کمی فکر میکنه کم کم آروم میشه باز خودش میره سراغشون😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این در مورد مردا صدق نمیکنه اونا فقط میخوان ولشون کنی همین😂

نه من همسرم خیلی وقتها باهام حرف میزنه و من تو این سالیان دراز از زندگیمون فهمیدم که باید شنونده ی خوبی باشم براش خودش همه ی راه حل ها رو بلده 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2731
اگه از کسی ناراحت باشه حالا خانوادش یا دوستاش یا همکارا ب حرفا و درد دلاش گوش می‌کنم ی دور هم باهم غ ...

وایی منم پایه غیبت هستم  😄😄😄😄شوهر منم تو این جور مواقع رگ خاله زنکیشم میزنه بالا عین زنا فکش گرم میشه

من وقتی شوهرم از خانواده اش دلخور و ناراحت میشه. اولش سکوت میکنم تا خودش شروع کنه  بعدش،وقتی ا ...

😍😍👏👏

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋