2752
2734
عنوان

چند عکس جدید از خونه مادر بزرگ🥰♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 23 پست

عزیزم خداحفظشون کنه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
عزیزم خداحفظشون کنه

ممنون گل🥰♥️

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از خونه هایی که پشت مبلشون پنجره‌ست خیلی خوشم میاد. خونه عمه‌م هم همینطوره. خیلی حس خوبی داره

قسمت قرمز امضات چه قشنگه  

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
قسمت قرمز امضات چه قشنگه    

واقعا؟ مچکرم🌸 

از چیش خوشت اومد😅؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2731
واقعا؟ مچکرم🌸  از چیش خوشت اومد😅؟

اینکه گفتی نمیذارم فکر و خیال انرژیمو بگیره.............واقعا حق

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
اینکه گفتی نمیذارم فکر و خیال انرژیمو بگیره.............واقعا حق

خیلی بدن فکر و خیال ها.. خیلی

هر وقت وقت کردی و دوست داشتی، کتاب ضد اضطراب از نیک ترنتون رو بخون. خیلی کمک کنندست. من نسخه کتابشو جایی پیدا نکردم. از کتابراه خریدم

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
خیلی بدن فکر و خیال ها.. خیلی هر وقت وقت کردی و دوست داشتی، کتاب ضد اضطراب از نیک ترنتون رو بخون. خ ...

عضو کتابخونه ام میرم ببینم پیدا میکنم..............یعنی ادم گذشته رو بریزه دور نصف مشکلاتش حله

عضو کتابخونه ام میرم ببینم پیدا میکنم..............یعنی ادم گذشته رو بریزه دور نصف مشکلاتش حله

امیدوارم پیدا کنی.. نسخه کاغذی خیلی بهتر از تو گوشیه🙁

قطعا همینطوره

امیدوارم پیدا کنی.. نسخه کاغذی خیلی بهتر از تو گوشیه🙁 قطعا همینطوره

نه من کتاب رو فقط کاغذی میخونم گوشی ندوس