2752
2734
عنوان

یعنی مامانم دعانویس داره؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خییلی بدشانسم تو این زمینه  اینو از الان مطمئنم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️😂

ن بابا ب مامانت میری ذلیل شدع شانس داری😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
همسرشه دوسش داره وظیفشه براش خرج کنه عشق پدر مادرتو چشم نزن😑😅😂 به جاش ذوقشونو کن😁 و خداروشکر ...

به خدا از ظهر که فهمیدم همش میگم چشمشون نزنم حالا😂😂

چشمم شور نیستا ولی حس میکنم ایندفعه چشم میزنم🤣

ایشالاااااا😂😍

انشاءالله 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
تو خواهرزاده منی؟  خواهر من نه قیافه داره نه اخلاق شوهرش میذارتش رو چشماش همه جا هواشو داره تو ...

من خواهرتم🤣🤣🤣

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

استاد.خرسند رو دستش تو ایران نیست

واقعا ایشون زندگی بخشیدن بهم

اینجا چند تا کاربر خودفروخته از‌ طرف یک دعانویس فیک و شیاد اجیر شدن تا آبروی خرسندی تبریزی را ببرند اما زهی خیال باطل 

شماره شو میذارم هر چند تعلیق میکنند اما تو رو خدا اینو دیگه از دست ندین نفسشون حقه

۰۹۰۳۳۴۱۶۴۶۱