2752
2734
عنوان

وای از بوی عرق بعضیا 😩😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 12648 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چرا رفت🥺کاربر مورد علاقم بود خیلی دوسش داشتم از بس زخم زبون زدین رفت 

چ ربطی به بقیه داره قوانین سایتو رعایت نکرد نی نی یار ترکوندش

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔
وای چرا رفت🥺کاربر مورد علاقم بود خیلی دوسش داشتم از بس زخم زبون زدین رفت 

کاربر مورد علاقت تو زرد از آب در اومد متاسفانه😂😂😂😂

کاربریه برکه 222 رو برو ببین

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

توهماتش در حدی بود که آخر سر نی نی یار صداش در اومد😂😂😂😂😂

یه چیزه تاریخی بود واقعا😅😅😅

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
کاربر مورد علاقت تو زرد از آب در اومد متاسفانه😂😂😂😂 کاربریه برکه 222 رو برو ببین

حالا چرا شما اینقدر پیگیری و خوشحالی اختلاف ممکنه تو خونه هر کسی پیش بیاد زمین گرده اینقدر خوشحال نباش ایشون هیچ دروغی نگفته عزیزم فقط از ترس شماها رفته کاربری جدید زده اختلافش گفته مسئله عجیبی نیست عزیزم 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

جالبه از اسی بدتون میاد ولی پیگیرش هم هستید الان سه تا از کاربر هارو میشناسم که همیشه میگن از اسی بدمون میاد اما قشنگ دارن فشاری میشن پیگیرن حالا هم که تعلیق شده دست بردار نیستند 😁کم فشار بخورید عزیزای دل

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
توهماتش در حدی بود که آخر سر نی نی یار صداش در اومد😂😂😂😂😂 یه چیزه تاریخی بود واقعا😅😅😅

وای چرا اینقد تهمت میزنید بهش؟ بابا همجنس خودتونه گناه داره این همه غیبت و قضاوت

دلتونو بزرگ کنید بنده خدا چه هیزم تری به شماها فروخته درسته مجازیه ولی دل شکستن تاوان داره یادتون نره

بعدشم نی نی یار تعلیقش نکرد خودش درخاست لغو کاربری داد

نی نی یار فقط گفت دوتا کاربری داشتن مجاز نیست همین

چی راحت واسه خودتون میبرین میدوزین

زمین گرده 

خودش درخواست داد نی نی یار نترکوندش

@niniyar_5    

عزیزم چرا تاپیکای این بنده خدا رو قفل نمیکنید درسته رفته دیگه از سایت ولی واقعا خیلی ناراحت میشم قضاوتش میکنن وتهمت میزنن من خیلی وقته این کاربرو میشناسم از روی سادگیش میومد از زندگیش میگفت حالاهم حقش نیست این همه قضاوت وتهمت

میدونم الان تو فشار روحی شدیدی هست 

خودش درخواست داد نی نی یار نترکوندش @niniyar_5     عزیزم چرا تاپیکای این بنده خدا رو ق ...

داشتن دوتا کاربری خلاف قوانین سایته خود نی نی یار تو تاپیکش گفت

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔
2706