2752
2734

سلام از من خیانت کرد خودشم پیله شد جدا شیم پنج ماهم بعد از طلاق ازدواج کرد تازه داشتم با طلاقم کنار میومدم خبر ازدواجشو شنیدم ب هم ریختم...

چون ما بچه داریم بچه با منه نفقه میده اما کمه چه فایده آینده ما دو تا رو خراب کرد با یه هوس...

الان دچار مسائل مالی هستم مشکلات روحی ترس از آینده 

و می‌سوزم که انکار نه انگار من زنش بودم چند سال زندگی کردیم بچه داشتیم آخه ازدواج مجدد به همین راحتی ؟تکلیف یه بچه این وسط چی میشه؟کاش قبل از بچه بهم خیانت میکرد دلم میسوزه وقتی خبر بارداری زنش رو بشنوم دلم میگیره وقتی میفهمم بچم بزرگ شده خواهر و برادر داشته باشه از زن باباش

حرفای بقیه هم آزارم میده همش میگن بچه رو بده بهش ازدواج کن ادامه تحصیل بده سرکار برو 

تو نه خونه داری نه مال و اموالی نه حمایت خانواده تو این گرونیا کمر خم میکنی با بچه کوچیک احتمال ازدواجتم صفره با بچه اگرم ازدواج کنی باز بچت اذیت میشه با ناپدری و هزاران مشکل 

نمی‌دونم از کدوم دردم بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم عزیزم دقیقا داستانم مثل تو هست با این تفاوت که شوهر من مخفیانه خیانت میکرد و دوست داشت منم باشم ولی وقتی لو رفت دیگه ذات خرابشو رو کرد و گفت مهریتو ببخش تا طلاقت بدم منم مهرمو نبخشیدم و جدا نشدم ولی 4 ساله جدا ازش زندگی میکنم شوهر من ازدواج نکرده ولی شایدم چون هنوز طلاق نگرفتم کسی بهش زن نمیده منم خیلیا گفتن بچه رو بده شوهرت اما من ندادم چون مهرمو از حقوقش میگرفتم و خانوادمم خیلی حمایت کردن اما بازم مشکلات مالی و ترس از آینده هست خیلیم هست. به نظرم اگه بچت بزرگه بده باباش یا حداقل نصف هفته بده باباش تا به اون عوضیام زیادی خوش نگذره و بچتمدبزرگتر شد به اونا عادت داشته یاشه و یه وقت خواستی ازدواج کنی بتونه بره پیش باباش بمونه

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
حقوقش ماهی بیست تومنی هست احتمالا

بذار اجرا مهرتو یک چهارم حقوقشو بگیر حتما این کارو بکن نذار از گلوی خود عوضیشو زنش پایین بره

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

عزیزم حتما سرکاری برو که بیمه بشی حداقل بتونی تو پیری یه بازنشستگی داشته باشی. 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

برو سرکار 

برو هنر یاد ببگیر 

برو بهترین خودت بشو 

بزار هر وقت دیدت تا ته دلش بسوزه همچین گوهری را با هرزه عوض کرده 

تازه اون موقع میفهمی چقدر ادم با لیاقتی هستی و داشتی عمرت با یک ادم کثیف هدر میدادی

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
نه گناه داره .

پس چی کنه بیچاره با بچه خانوادشم که میگه حمایتش نمیکنن

2706