2733
2734

یکی اینکه دلم می خواست توی خونه‌ خودم جشن بگیرم اما خونه‌امون کوچیکه و مهمونامون زیادن و جا نمی‌گیره، مامانمم خونش شهرستانه و دو ساعت فاصله داره باهام به نظرتون چیکار کنم؟

به نظرتون تالار با قیمت مناسب می شه پیدا کرد؟ چند جا پرسیدم خیلی گرون درمی‌اومد.

و اینکه ایده می خوام ازتون که چیا بپزیم. از تجربیاتتون بگین که اگه جشن گرفتین برای نی نی چیکارا کردین.

ندیدم چنین جشنی 

ولی لازم نیست تالار بگیری تعداد مهمونا رو کم کن تو خونه خودتون بگیر جشنو 

یا خونه پدرشوهرت اگر نزدیکتونه

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا منم تو خونه خودم جشن گرفتم فقط هم خواهر و برادرا رو دعوت کردیم،برای غذا هم خواهر شوهرم خورشت قیمه نثار درست کرد خییلی هم خوشمزه شده بود،میگم لازم نیست خیلی هزینه کنی تو خونه خودتم میتونی جشن بگیری

ندیدم چنین جشنی  ولی لازم نیست تالار بگیری تعداد مهمونا رو کم کن تو خونه خودتون بگیر جشنو  ...

من نمی‌خوام بریز و بپاش کنم و انچنانی باشه جشن. مهمونامونم تعداد ادمای نزدیک شوهرم زیاده واسه همین. اولش نمی خواستم خونه مادرشوهرم بگیرم اما فکر کنم چاره دیگه ای ندارم

مبارکه خونه خودت بگیر تالار لازم نیست  منم بچه دوستم به دنیا اومد دویست بدم بهش کم نیست به نظر ...

خونه خودم جا نمی شن آخه ۲۵ نفرن خونه من نهایت ۱۶ نفر جا بشن.

برای دوست به نظرم خوبه

من خونه مادربزرگ شوهرم گرفتم شام اگه هست من زرشک پلو با مرغ دادم بعدازظهریم ما ساندویچ الویه یا لوبی ...

در نظرم هست خونه مادرشوهرم بگیرم و صندلی مجلسی اجاره کنم تا همه مهمونا روی صندلی بشینن آخه فقط یه دست مبل دارن. لوبیا چجوریه؟

در نظرم هست خونه مادرشوهرم بگیرم و صندلی مجلسی اجاره کنم تا همه مهمونا روی صندلی بشینن آخه فقط یه دس ...

لوبیا پته بایکم‌ برنج دنیم با نون بعدش دلال داشته باشی عالیه من مادرشوهرم درست کرد باید طبق مهمونات باید درست کنی من چهل نفر تقربیا مهمون داشتم 

2706