2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بده ب من،یکی رو صاحب خونه میکنی حداقل 

من برای الانو نمیگم برای چند سال بعدو میگم که ارث پدریم به اضافه درامدی که  بعد از چند سال کار کردن میتونم جمع کنم  بهم میرسه خودم چیزی ندارم و  فعلا سنم هم الان کمه 

2731
 چیزی ازخودم ندارم ارث پدریمو دارم میگم که بعد چند سال بعد همش میرسه به برادر و خواهرم 

پدرتون در قید حیاتن؟؟؟ اگر نیستن ک چرا الان تقسیم ارث نمیکنین ،پولتو بگیر برو مسافرت و تور تا قرون آحرش

۲۰ سالته تازه 

ازدواج میکنی بچه دار هم میشی 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من برای الانو نمیگم برای چند سال بعدو میگم که ارث پدریم به اضافه درامدی که  بعد از چند سال کار ...

شاید زد و ازدواج کردی دنیا رو چه دیدی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
 چیزی ازخودم ندارم ارث پدریمو دارم میگم که بعد چند سال بعد همش میرسه به برادر و خواهرم 

خب عزیزم تو هم نامه نیومده فردا خدای نکرده میمیری بلاخره خودت هرچی بری جلوتر سنت بره بالاتر بیشتر احتیاج میشی بزار واسه فرداروزت 

حدودا ۲۰ ، دقیق نمیگم شناسایی میشم ولی خیلی از برادر و خواهرم متنفرم از تصور اینکه تنها وارثم اونا ه ...

حالا خودتو عذاب نده ایشالله صد و بیست سال پدر و مادرت زنده باشن 

شما هم آینده رو نمیدونی شاید تو سن شصت سالگی بهت ارث رسید 

شاید شما بیشتر از خواهر و برادرت زندگی کردی 

از الان فکر چندین دهه دیگه رو میکنی ؟ تا اون زمان صد تا چیز عوض میشه

حدودا ۲۰ ، دقیق نمیگم شناسایی میشم ولی خیلی از برادر و خواهرم متنفرم از تصور اینکه تنها وارثم اونا ه ...

شما ک سنی نداری ک ، تنفر از اونا دلیل نمیشه خودتو از الان آزار بدی برای آینده ای ک ممکنه اتفاق نیفته ،به این فکر کن شاید اونا زودتر از شما فوت کردن اینطوری دگ نگران اینکه ارثتو بگیرن نداری

2706