2733
2734
عنوان

مامانا برای روز معلم بچه ها چقدر در نظر گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4875 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال... من خودمم دارم معلم میشم،اما سوالم اینه،معلما روز دانش آموز به بچه های شما هدیه میدن که ش ...

ببین عزیزم اون معلم خیلی برای دانش اموز زحمت میکشه فرق میکنه تا دانش اموز،،، ولی خب اینکه  باب کردن همه ببرن و جشن و این چیزا اصلا کار درستی نیست بنظرم هرکس در توانش شاید اصلا کسی نتونه چیزی بده

الان خب برای بعضیا صدتومنم صد تومنه نمیشه گفت حتما بدن 

بابا مدرسه غیردولتیه کسی صد تومنم نداشته باشه نمیاد اینجا که

حتی پول کیک بچهاشونم ندادن ما از پولای خودمون میخریم 

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
2731

ما هم نفری ۵۰۰ گذاشتیم ، دیروز براشون یه پلاک زنجیر طلا و گلدان تراریوم گرفتیم 

البته تصمیم جمع بود و واقعا معلم خیلی خوبی داشتند خدا خیر دنیا و‌اخرت رو نصیبش کنه🙏🙏🙏

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
یه سوال... من خودمم دارم معلم میشم،اما سوالم اینه،معلما روز دانش آموز به بچه های شما هدیه میدن که ش ...

متاسفانه الان تو سایت سه چهار روزیه من میبینم تو فکر سکه طلا و خرید کیک و میوه و ... هستن. فقط جشن های خانوادگی اینطوریه اما در سایه سکوت وارد مدارس شده. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

من اگه بودم..... اومدم بگم نمیبردم هیچی ولی فکرشو کردم دیدم مجبور میشم بدم😅

هرچه صلاح میدونید

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706