2733
2734
عنوان

رفتار های زشت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا چون زندگی مشترک تشکیل داده میخواد ادای بزرگ ها رو دربیاره براشون

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

الان جوگیره میخواد به دیگران بگه با اینکه ازدواج کردم ارتباطم با خانواده تغییر نکرده و زن ذلیل نیستم و…ولش کن اصلا محل نده  حساس بشی بدتر میکنه 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
توام لوس باس

منم خیلییی رفتارام دخترونس همه بهم میگن اما مثل اونا نیستم اونا واقعااا لوسن یعنی مامانشون و باباشون خودشون لقمه دهن اینا میذارن فقط ناز اینارو میکشن

الان جوگیره میخواد به دیگران بگه با اینکه ازدواج کردم ارتباطم با خانواده تغییر نکرده و زن ذلیل نیستم ...

دقیقا، با ایشون موافقم. اهمیت نده به مرور درست میشه. هرچقدر اعتراض کنی بدتر میشه. مطمئن باش

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

باهش منطقی صحبت کن وبگو بعضی از کارات خوب نیست البته همه ی رفتاراشو زیر سوال نبر اگه باز هم ادامه داد شماهم دقیقا همینطوری رفتار کن بعد که انتقاد کرد بگو حالا دیدی چقدر بده پس تغییر کن تامنم دیگه اینطور نباشم

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊

چه بد!! آدم احساس میکنه اضافه س یا مزاحمه!

همسر منم اوایل نامزدی بهم توجه نمیکرد اما بعد از اینکه عروسی کردیم اومدیم سر خونه زندگیمون عاشقم شد و خیلی بهم توجه میکنه و وابسته س

شماهم به همسرت محبت و توجه کن بذار اونم نسبت به شما علاقمند شه

امیدوارم تغییر کنه ولی بعید میدونم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
وقتی میاد خونتون همین رفتار و بکن ببین واکنشش چیه

باور کن چند بار خواستم تلافی کنم اما واقعا این کارو تو شعور خودم ندونستم که به مهمون بی محلی کنم وقتی میاد خونمون من از کنارش تکون نمیخورم کل خانواده باهاش حرف میزنیم بهش توجه میکنیم احترام میذاریم اما اون کلا منو نادیده میگیره همش حس میکنم دوست نداره برم خونشون

2706