2733
2734
عنوان

حس‌ششمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2758 بازدید | 378 پست
کاربران‌ گرامی‌ لطفا‌ کسایی‌ که‌ در تاپیک‌ قبلی‌ پاسخ‌ خود‌ را‌ دریافت‌ نمودند‌.مجددا‌ در‌ این‌ تاپی ...

اسی مال منم بگوووو ایا ازدواج میکنم؟اگه اره طرف کیه و چجوریه؟

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درمحیط‌ کار‌ احتمالا‌ اشنا‌ میشوید‌.و‌اقا‌ پیشقدم‌ میشه‌.ایشون‌ دلباخته‌ چشمانت‌ ومتانت‌ شما‌ میشه‌. ...

به نظرتون من امسال ازدواج میکنم یا نه؟ 

اگه نه کی؟ حست راجب بختم چی میگه؟ 

2731
بالاخره ناراحتی همسرم و خودم تموم میشه قضیه گذشته حل میشه ؟؟!

سلام‌.بله‌ ‌ناراحتی‌ تموم‌ میشه‌.اگر‌ کمی‌ بردبار‌ باشید‌.نگران‌ نباش‌.چون‌حس‌ میکنم‌‌خیلی‌ همسرتون‌ را‌ دوست‌ داری‌.موفق‌ باشی

سلام‌.بله‌ ‌ناراحتی‌ تموم‌ میشه‌.اگر‌ کمی‌ بردبار‌ باشید‌.نگران‌ نباش‌.چون‌حس‌ میکنم‌‌خیلی‌ همسرتون‌ ...

سلام چرا برا من هر خواستگاری میاد جور نمیشه یه مشکلی این وسط پیش میاد؟ و اینکه من کی ازدواج میکنم؟ با چه جور ادمی؟ شغلش درامدش خانوادش سنش اخلاقش چیه ؟چه جوره ؟چه جوری باهم اشنا میشیم؟

به نظرتون من امسال ازدواج میکنم یا نه؟  اگه نه کی؟ حست راجب بختم چی میگه؟

سلام‌ خیر‌ امسال‌ ازدواج‌ نمیکنی‌.شما‌۱۴‌ماه‌۱۸روز‌ دیگه‌ مزدوج‌میشی‌.بختت‌ به‌ نسبت‌ خوبه‌.حس‌ میکنم‌ کمی‌ احساسی‌ هستی‌.موفق‌ باشی‌.

اسی بگو موکل داری یا چشم سوم؟ چرا اینقدر دقیق میگی؟ من پیش دعانویسم رفتم اندازه ی تو دقیق نگفت

فقط من بهش گفتم من توبه کردم گفت توبه ی گرگ مرگه

گفتم نه من واقعا توبه کردم

گفت من دگر می نخورم جز امشب و فردا شب و شبهای دگر

ولی من که خودم میدونم توبه کردم

تازه من گفتم ببین شوهرم با کسی هست؟ گفت نه

درصورتی که میدونم با یه بیوه در ارتباطه

همینو شما هم گفتی

فقط هنوزم هستن باهم؟

کاربران‌ گرامی‌ لطفا‌ کسایی‌ که‌ در تاپیک‌ قبلی‌ پاسخ‌ خود‌ را‌ دریافت‌ نمودند‌.مجددا‌ در‌ این‌ تاپی ...

عزیزم من در مورد خودم سوال پرسیدم در مورد برادرم سوال نپرسیدم این سوال جدید هست،میشه لطفا بفرمایید برادرم چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنه؟مرسی عزیزم

درمحیط‌ کار‌ احتمالا‌ اشنا‌ میشوید‌.و‌اقا‌ پیشقدم‌ میشه‌.ایشون‌ دلباخته‌ چشمانت‌ ومتانت‌ شما‌ میشه‌. ...

خیلی ممنون که واقعا وقت میزارین و میگین و وافعا معذرت میخوام سوالاتم زیاده.

در همین محل کار الانم باهم آشنا میشیم؟

از همشهری های خودم هستن؟

و پزشک هستن ؟

میتونین بگین محل زندگي شون کدوم شهره؟

و باهاش مهاجرت میکنم؟

واقعا معدرت میخوام سوالات زیادی رو میپرسم 

چون دقیق گفتین منم واقعا مشتاق شدم

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
سلام چرا برا من هر خواستگاری میاد جور نمیشه یه مشکلی این وسط پیش میاد؟ و اینکه من کی ازدواج میکنم؟ ب ...

سلام‌.دوست‌ عزیز‌.متاسفانه‌‌برای‌ بخت‌ شما‌ طلسم‌ گرفتن‌.تا‌‌طلسمو‌ باطل‌ نکنید‌.بنده‌ هیچی‌ نمیتونم‌ بگم‌.

سلام‌ خیر‌ امسال‌ ازدواج‌ نمیکنی‌.شما‌۱۴‌ماه‌۱۸روز‌ دیگه‌ مزدوج‌میشی‌.بختت‌ به‌ نسبت‌ خوبه‌.حس‌ میکن ...

کاش واسه منم جواب بدی

اقای محرابی بیشتر دوسم داره یا اقای نصیری

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
خیلی ممنون که واقعا وقت میزارین و میگین و وافعا معذرت میخوام سوالاتم زیاده. در همین محل کار الان ...

دوست‌عزیز‌. همکار‌ خودته‌ پزشک‌ هستن‌.حسی‌ به‌ شهرشون‌ ندارم‌.ولی‌ با‌ ایشون‌ مهاجرت‌ نمیکنی‌.

سلام‌.دوست‌ عزیز‌.متاسفانه‌‌برای‌ بخت‌ شما‌ طلسم‌ گرفتن‌.تا‌‌طلسمو‌ باطل‌ نکنید‌.بنده‌ هیچی‌ نمیتونم ...

خواهشندم سوالات پیام اخرم رو هم پاسخ بدین

ممنونم ازتون

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2706