2752
2734
عنوان

به نظرتون کدوم بازیگر اونطور که باید دیده نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 22 پست
قبول دارم تو شهرزاد واقعا بی نظیر بازی میکرد و بنظرم بازیگری ک بیشتر از چیزی ک حقش بود ، معروف شد پ ...

میخواستم بگم پردیس خیلی بیشتر از اون چیزی که لایقشه دیده شده

اقازاده رو خوب بازی کرده ولی بقیه نقشاش چنگی به دل نمیزد

از وقتیم شروع کرده همش نقش اول یا دوم بوده در کل نقش اصلی بوده

میگن پدرش پول داده تا بازیگر بشه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
شاهرخ استخری

دقیقا 

فقط یک سریال پر مخاطب بازی می کنن و تمام بعد میرن اینستا در امد زایی 

ریحانه پارسا ..سحر قریشی ....بهاره رهنما ...

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میخواستم بگم پردیس خیلی بیشتر از اون چیزی که لایقشه دیده شده اقازاده رو خوب بازی کرده ولی بقیه نقشا ...

اره منم شایعاتی شنیدم ک در ازای نقش هایی ک بهش میدن ، کارایی میکنه ..ولی نمیخوام قضاوت کنم 

بهرحال تو هیچکدوم از نقش هایی ک بازی کرد، نتونست حس اون نقش رو به منه مخاطب القا کنه چون خیلی مصنوعی بازی میکرد.

2731
دقیقا  فقط یک سریال پر مخاطب بازی می کنن و تمام بعد میرن اینستا در امد زایی  ریحانه پارس ...

بخدا یه چهارتا سریال بازی کرد بعد زنش شد بلاگر 

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
بابک حمیدیان. این بشر در هر نقشی معرکسسسسس.... ولی هیچ وقت اونجور که باید دیده نشد. 

دقیقا 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
گلزارم بهش زیاد بها داده شده😂😐

اوایل بازیگرش خوب بود بعد رید