2752
2734
عنوان

تیکه پسرم ب خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 33 پست
به ما دهه هشتادیا میگفتن گودزیلا دوست دارم بدونم الان به دهه نودیا چی میگن...

دهه ب دهه بدتر میشه

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روی تربیتش وقت بیشتری بزار الان بچست نمیفهمه هر حرفی رو کجا باید بزنه ولی وقتی بزرگ بشه این واقعا براش تبدیل نیشه به یه مشکل اجتماعی درسته بعضیا حقشونه این حرفا رو بشنون ولی باید یاد بگیره چی بی احترامیه چی نیست 

یادش بده سیاست داشته باشه وگرنه آه و نفرین خیلیا دنبالتون میوفته چون فکر میکنن شما یادش میدین این حرفا رو بزنه

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن...!
2731
به بلد بودن یا نبودن بچه داری نیست بعضی مواقع بچه اصلا اروم نمیشه حتما رو دندونه  بچه های ا ...

ن واقعا همیشه از نوزادیش ما نگه داشتیم بچشو

روی تربیتش وقت بیشتری بزار الان بچست نمیفهمه هر حرفی رو کجا باید بزنه ولی وقتی بزرگ بشه این واقعا بر ...

کلا خانواده همسرم همینجوری رکن .

پسر من یکی از مودب ترین بچه هاس اصلا ن حرف زشت میزنه ن چیزی ولی نظراتشو بیان میکنه

ن واقعا همیشه از نوزادیش ما نگه داشتیم بچشو

کار ب اینکه حرفش درست بوده یا ن ندارم ولی وقتی یکی بچه دار میشه باید پی همه چی رو به تنش بماله بچه اس دیگه گریه و بیقراری داره وظیفه دیگران نیست نگهش دارن 

بزرگتر از سن چرا حتما باعث اذیتش بوده این مسئله

چ اذیتی...

این حرفا بزرگتر از سنه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
آفرین بهش،  مشخصه ک خوب بار اومده، در آینده قطعا میتونه راحت حرفشو بزنه و خود خوری نکنه مثل خی ...

خودم‌ازشون خواستم حرفشونو رک بزنن

تو این دوره زمونه حرفتو نزنی نمیشه

چ اذیتی... این حرفا بزرگتر از سنه

چرا واقعا؟اینکه مامانش بجای اینکه تو تولد پیش خودشو خواهرش باشه بچه یکی دیگه رو نگه داشته اذیتش کرده حتما

منم بخاطر کسی ن بخاطر بچه ک انقد گریه میکردو اذیت بود نگه داشتم

کار ب اینکه حرفش درست بوده یا ن ندارم ولی وقتی یکی بچه دار میشه باید پی همه چی رو به تنش بماله بچه ا ...

خب دیگه اینم حرفش بود .ینی حرف خیلیا تو اون جمع بود همه تایید کردن 

کلا خانواده همسرم همینجوری رکن . پسر من یکی از مودب ترین بچه هاس اصلا ن حرف زشت میزنه ن چیزی ولی نظ ...

آره متوجهم منظورم این نبود که بی ادبه 

ولی بادش بده گفتن هر تفکری هر جایی درست نیست یادش بده اگرم میخاد حرفی بزنه جوری بزنه که نه بی احترامی بشه نه بقیه فکر کنن شماها یادش میدین 

من خودم چون یه داداش اینجوری دارم کاملا میفهمم اصلا بچه بی ادبی نیست ولی اینکه هر حرفی رو هر جایی میزنه بده کلی باهاش حرف زدم گفتم قبل گفتن اون حرف ببین اگر خودت جای طرف باشی اون حرف و لهت بزنه تو ناراحت میشی یا نه بعد اون حرف و بزن

اینکه رک حرف میزنن خوبه ولی دربرابر کسی که اذیت شون میکنه خوبه نه در حالت عادی چون بیش از حدش تبدیلش میکنه به یه فرد آزار دهنده انسان به طور طبیعی از اینکه کسی عیب و ایرادات شو به روش بیاره بدش میاد برای همین ممکنه بقیه ازش زده بشن 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن...!
خوشم نمیاد بچه ها بزرگتر از دهنشون حرف بزنن نه نشونه هوشه نه نسل جدید بودن نشونه به موقع تذکر دوستان ...

چرا باید بخاطر حرف دل ی نفر بهش تذکر دوستانه بدیم؟

چرا نذاریم بچه هامون حرف بزنن؟

بی ادبی نکرده نظرشو گفته

2706