2752
2734
عنوان

خانوم های محترم وباتجربه و متاهل بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 46 پست

بنظرم آدم توی همچین تصمیم مهمی نباید نظر دیگران رو بپرسه چون هر کس یه نظری داره 

دوستت خودش باید همه حوانبو بسنجه و ببینه میتونه همهههه جوره از پسش بر بیاد یا نه اصلااا اصلاااا به خواست دیگران تصمیم نگیره چون اونا نمیخوان بچه رو به دنیا بیارن و بزرگ کنن!

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من باشم همون یکی رو کافی میدونم با اینکه مشکل مالی ندارم 

خودم دوتا دارم چون شدیداااا دختر میخاستم دومی رو بدنیا آوردم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

تک فرزندی خوب نیست خوب نیست خوب نیست

من و خواهرم دوتاییم تا قبل ازدواج خواهرم واقعا بهمون خوش میکذشت درسته همه چی نصف می‌شد ولی مزه میداد حتی دعواهامون هر دوتامون کسی رو داشتیم که باهاش همه چی رو درمیون بزازیم و خجالت نکشیم

بعد ازدواجش من شدم تک فرزند حالم بهم میخوره از تک فرزندی درسته تو رفاه خیلی بیشتریم و هرچی فراهمه و همش ماله منه ولی دیگ خوش نمگذره همه چی تنهایی شده ولی روزایی که باهمیم دوباره مثل قدیم حتی کاریم انجام ندیم خوش میگذره و حالمون خوبه

+الفوی زشت من …_اگه من زشتم عوضش توی بهشتم😎
صد در صد تک فرزندی اشتباه هست. تا تفاوت سنی بالایی با هم ندارن بذاره بچه بیاد. اینطور تو ۸ سال دو تا ...

اخ الان 28سالشوبچش5سالش تا30سالگی بچه نمیخاد ب هیچ وجه بعدشم نگران خیلی چیزاسمس اختلاف سنی7ساله بچه‌اش این بچش میخاد بره مدرسه و ....

من مجردم اما همیشه به ابن فکر میکنم اگه خدایی نکرده بعد از ۱۲۰ سال این بچه های تک فرزند پدر و مادرشون رو از دست بدن دیگه هیچ کسی رو تو دنیا ندارن که پشتوانشون باشه.خواهر و برادر پشتوانه هستن. لطفا نذارید بچه هاتون بی پشتوانه بمونن.میدونم خیلی سختیا داره ولی ارزش تنها نموندن بچتون رو داره این سختی ها

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
اخ الان 28سالشوبچش5سالش تا30سالگی بچه نمیخاد ب هیچ وجه بعدشم نگران خیلی چیزاسمس اختلاف سنی7ساله بچه‌ ...

عزیزم این اختلاف سنی خیلی زیاد نیست. منو برادرم اختلاف سنیمون تقریبا ۷ساله ولی خداروشکر خیلی رابطمون خوبه و صمیمی هستیم.اون از من بزرگتره

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

باید خودش بخواد این موضوعی نیست کلی بشه در موردش نظر دد من تک فرزندی دوست ندارم یکی هم کلا بچه دوست نداره وقتی خودش نمیخواد احتمالا سختش بشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706