2733
2734
عنوان

آدمی به پرخوری خودم ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چاقم هفتاد و نه کیلو  ولی لین حجم غذا که می خورم باید بالای صد باشم

مهم اینه قدت چنده 

من ۸۰ کیلو ام چاق نیستم 🫤هرچن من وزن زیادی کم کردم ولی خب بستگی به قد داره همش میگه ۷۹ کیلوام چاقم🫤🫤

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2731

وای چاق میشیا

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
لابد بیکاری وگرنه ادم پرمشغله اینقد غذا نمیخوره

شاغل نیستم ولی بیکارم نیستم. تو خونه نیستم همش. کار خونه هست کلاس نقاشی و یوگا و ورزش و دورهمی با دوستان و خرید و وسطاش می رم رستوران یه چیز می خورم حتی😂

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

[QUOTE=337286204]اگه مارو نمیخوری یه تایپیک بذاریم😂😂 من باردارم اشتهام دوبرابر شده هر دوساعت باید قشنگ غذا بخورم  ...[/QUOTE

🤣🤣ها منم همش باید غذا درست و حسابی باشه هر سه ساعت باردارم نیستم😂

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

کاش یه بار بری چکآپ یه وقت مشکلی نباشه خدایی نکرده

بنظر من که طبیعی نیس این همه اشتها و خوردن

من خودم پرخوری میکنم وقتی عصبی هستم ولی اینطور که شما میگید هرگز نمیتونم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
وای چاق میشیا

هستم دیگه 😂

۷۹ کیلو زیاد نیس؟

کسی گفت زیاد نیست؟ میگم چاقم دیگه😂

[QUOTE=337286204]اگه مارو نمیخوری یه تایپیک بذاریم😂😂 من باردارم اشتهام دوبرابر شده هر دوساعت باید ...

ولی یه چکاپ بده شاید وزن اضافه نکنی ولی خدایی نکرده چربی پ قند میگیری

ما دو نفریم تو یع نفری زن به خودت بیا😂

حتماتحرکت زیاده

آره خیلی راه میرم

2706