2752
2734
اره عزیزم. تقریبا هم سنیم. کاش همین کارو کرده بودیم

اسم کاربری قشنگی هم داری خانم بی عیب و نقص. اشکالی نداره از الان به بعد حواست را جمع کن. همیشه همسرم منو نصیحت میکنه که پولاتو جمع کن واسه خودت ماشینی چیزی بخر.ولی من به خودم و پسرم خیلی سخت نمی گیرم البته تازگیها سعی خودمو میکنم که پس انداز هم داشته باشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم کاربری قشنگی هم داری خانم بی عیب و نقص. اشکالی نداره از الان به بعد حواست را جمع کن. همیشه همسرم ...

.قربونت برم. لطف داری عزیزم.من خودم ماشین دارم. همون اولش ماشین و طلاهامو اوردم خونش. چه اشتباهی کردم.

من تو 43 سالگی واوج پختگی ازدواج کردم . حداقل ده سال قبل از ازدواج رو خودم کار کردم و انواع و اقسام ...

اگر قضیه بنگاه و عوض کردن خونه را بهت گفت وقتی سر حال بود ازش بخواه سه دانگ خونه جدید را به نامت بزنه!

2731
اگر قضیه بنگاه و عوض کردن خونه را بهت گفت وقتی سر حال بود ازش بخواه سه دانگ خونه جدید را به نامت بزن ...

من تازه وارد زندگیش شدم و به خاطر پول نیومدم. مشکل من فقط و فقط دروغه.

آره دقیقا خنگول یه دور مسائل  بخون پسره شرایط طوری چیده دختره بذار بره معلومم نیست چرا

همسر من 52 سالشه. آدمی نیست که این فکرو راجع بهش بکنم. میدونم زندگی پر درد و رنجی داشته.

خب پس من زود قضاوت کرپم‌به هرحال چی بگم شاید بهتر بود به نام جفتتون می‌شد اگه هم ناراحت نیستید لطفا ...

شناها اینقدر نفهمید بچه و نپخته نمی‌فهمید چی میگید

همین شماها هستید که ازدواج میکنید زندگی الباقی مردم رو هم میریزید به هم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
فشار خون داره. میترسم بهش گیر بدم.

گیر نده گلم 

مثلا برای تفریح رفتید یه جایی و دارید قدم میزنید دارید یه چایی باهم میخورید سرحرف باز شده و داره از اهداف زندگیتون و...  میگه 

حرف کشیده میشه جاهایی که میشه ادامه ش بدی بدون حرص خوردن گلم