2752
2734
عنوان

شوهرم توقع داره برم منت کشیه مامانش 😏😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 65 پست

افرین همین فرمون و بی سیاست برو جلو و خودت رو از چشم همه بنداز .وقتی تو یه ساختمون زندگی می کنید این جور دخالت ها خواه نا خواه زیاد میشه .بهتر نوه ی اونا هم هست به جای اینکه همه بار رو ،رو دوش خودت بذاری اجازه بده کمک حالت بشن و بچه رو ببرن .همون بردن بچه باعث میشه بچه از محیطی که باعث تنش و ناراحتیش شده دور بشه و اعصابش اروم بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همینجوری برو چند دقیق بشین و بیا ..اگه چیزی گفتن حرف های شوهرت درسته همینو بگو .. والا خیلی بده این بچه با این روال بعد اصلا نمیشه درستش کرد 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2731
ن کار خودت و ن مادرشوهرت تایید میکنم ولی رفتارشما هم زشت بوده حالا بچه برده  بعدنیم ساعت برمیگر ...

عزیزم 

من به خاطر خود بچه گفتم 

گفتم بچمو بد عادت میکنن 

فردا روزی اگر نباشن چی؟ 

دخترم انقدر میخاد گریه کنه تا طبق عادت یکی بیاد بزنتش زیر بغل و برش داده ببرش

افرین همین فرمون و بی سیاست برو جلو و خودت رو از چشم همه بنداز .وقتی تو یه ساختمون زندگی می کنید این ...

عزیزم من نمیخام بچمو بدعادت کنن چرا درک این قضیه ک خیلی هم رو تربیت بچه موثره براتون سخته؟

اومدو فردا روزی نبودن هر چی دخترم گریه کرد کسی نبود بیاد ببرش اون وقت چی

برو مخصوصا وقتی پدرشوهرت هست 

بعد رو به پدرشوهرت با ارامش و محکم بگو باباجون شما چندتا بچه بزرگ کردی یکی از یکی بهتر ،چون بچه ها میدونستن باید حرف شما و مادرجونو گوش بدن 

بچه طبیعتش گریه است و با گریه سعی میکنه به اهدافش برسه وقتی شما یا مادرجون پشتش دربیاید تو یه سن خاص ک برسه به حرف هیچ کدوم از ما گوش نمیده 

بعدم بحثو عوض کن

منم چهارده ساله باهاشون همسایه هستم . این مساله رو هم تجربه داشتم . راهش همینه که دقیقا همین حرفایی که زدی رو بری خیلی مودب و مهربون به خودشون بگی . درکنار این که سعی کن بچه جاهایی از خونه گریه کنه که صداش پایین نره . یادش بخیر دختر من هر وقت چیزی میشد هر جا بود بدو بدو میرفت کنار پنجره نورگیر گریه میکرد که مادرجونش صداشو بشنوه 😁😁 

به نظرم برو بالاخره بزرگترن همسایه اید چشم تو چشمید شاید با لحن خوبی نگفته اونم دلش گرفته . جلوی پدر و مادر اگر افتاده باشی بزرگ میشی . برید حرفاتون رو بزنید بگو بچه های الان باهوشن سو استفاده میکنه ما که بدشو نمیخوایم بعدش هم تربیتش خراب میشه خجالتش برای همه مونه . ما مسئول تربیتشیم پس فردا کسی نمیگه مادربزرگش کم کاری کرده این بی ادب شده میگن پدر و مادرش بلد نبودن بچه بزرگ کنن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اخه حس میکنم اگ برم یه جورایی انگار من کوتاه اومدم و رفتم منتشونو بکشم 

حرفای بقیه رو ول کن خوب کاری کردی از الان بچه رو نذار وابسه خودش کنه تو اینجور مواقع تو چرا دیشب از شوهرت طلبکار نشدی. ک چرا بچه رو برده مگ‌اون مادرشه 

میترسم یه نظر بدم بعد با شوهرت دعوات بشه رابطه تون با خانواده همسرت فاصله های لازم و طبیعی رو ند ...

نه خاهش میکنم عزیزم نظرتو کامل و صریح بگو 

فاصله های طبیعی رو بله نداره 

چون اونها فرهنگ زندگی کردن با بچشونو تو یه ساختمون ندارن

2706