2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغزواعصاب؟؟!!!خواهر زاده منم دقیقا همینطور بود هر شب یا اکثر روزا خلاصه زیاد گریه میکردچندین بار بردنش دکتر اخرش کفته بود این تا ۲سالگی همینه همون طور هم شد بعد ۲سال اروم شد

2731
گشنه اش نیست ؟ گرمش نیست. دختر من هم همین طور بود ولی بعدا فهمیدیم که سیر نمیشده و گرمش هم بوده.بچه ...

این گرما خیلی مهمه

بچه من نوزادیش تو تابستون بود. یه شب خیلی گریه کرد هر کاری میکردیم ساکت نمیشد. نصفه شب بردیمش دکتر. همینکه وارد درمونگاه شدیم ساکت شد و گریه هاش تموم شد. اونجا کولرش خیلی خنک بود و معلوم شد گریه های بچه از گرما بوده 

گشنه اش نیست ؟ گرمش نیست. دختر من هم همین طور بود ولی بعدا فهمیدیم که سیر نمیشده و گرمش هم بوده.بچه ...

منم فکر کردم گشنشه به گفته دکتر غذای کمکی شروع کردم ولی تاثیری نذاشت ، گرم هم نیست

❤️
منم فکر کردم گشنشه به گفته دکتر غذای کمکی شروع کردم ولی تاثیری نذاشت ، گرم هم نیست

ببین اگه تونستی یه دکتر اطفال دیگه ببر‌. ترجیحا یه آدم سن دار و با تجربه باشه. بعضی از دکترا خیلی قشنگ درد بچه رو تشخیص میدن.