2752
2734
عنوان

تاپیک خیانت میبینم قلبم درد میگیره

251 بازدید | 41 پست

بخدا نه میشناسمتون نه چیزی ولی تاپیکو میبینم ناخداگاه قلبم درد میگیره تو خیابون یکی متلک بندازه یانگام کنه  تاشب ذهنم درگیر میشه نکنه طرف زن داشت اینطوری هرزه بود توروخدا خانمای عزیز نفرسوم رابطه نشد تااخر عمر اه و نفرین دنبالتونه

خدا هزار بار لعنت کنه زن هایی که میدونن مرده متاهله و نمیتونم باور کنم کسی نفهمه مرده متاهله 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با یکی قبلا مجرد بودم صحبت میکردم

خداروشکر میکنم نرفتم ببینمش 

در حد تماس بود 

متوجه شدم از کاراش زن داره بعد خودش اعتراف کرد

من از همون ثانیه ک فهمیدم جوابشو ندادم و تا مدت ها ذهنم درگیر بود و حال روحی بدی داشتم ک تو زندگی یکی دیگ بودم

بعد ۱۰ سال هنوز تو ذهنمه

نمیدونم مرگشوون چیه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اومدم تاپیکی با همین محتوا بزنم که دیدم شما زحمتشو کشیدید ولی اکثر این تاپیکا خیانت دخترا کم سن و سالن حالا شوهرشونو نمطدونم ولی بنظرم تا به بلوغ ازدواج نرسیدی نباید ازدواج کنی

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
اگه نفهمن هم طرف تابلو میکنه بلاخره میگه این تایم زنگ بزن یا کلا سوتی میده 

آره بابا زر میزنن عوضیا فقط دنبال ارضا شدن خودشونن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اتفاقا امشب کلی تاپیک خیانت خوندم یاد یکی از فامیلا افتادم ک به زنش خیانت می‌کنه زنشم چند بار شدید بهش شک کرد اما شوهرش عوضی تر از این حرفا بوده و پیچونده بودش همیشه میگم چقد گناه داره خیلی زن خوبیه

با یکی قبلا مجرد بودم صحبت میکردم خداروشکر میکنم نرفتم ببینمش  در حد تماس بود  متوجه شد ...

کاش همه مثل تو بودن شوهر خودم وقتی حامله بودم رفت با خاهر زاده رفیقش خونه اوناهم من زیاد میرفتم اصلا دختره تابلو نمیکرد توپیاماش کلابه شوهرم اقاییم میگف🤢🤢🤢

اومدم تاپیکی با همین محتوا بزنم که دیدم شما زحمتشو کشیدید ولی اکثر این تاپیکا خیانت دخترا کم سن و سا ...

من خودم ۱۱ سالگیم ازدواج کردم از همه نظر شوهرم برام کم گذاشته ولی بخدا یه لحظه هم به خیانت فک نکردم ولی تا دلن بخاد بهم خیانت شده 

2706