2733
2734
عنوان

چرا بعضی ها انقدر گوه اند چرا مگه مریضی خانم .

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 62 پست
امروز دخترمو بردم پارک 🤐🤐 ۳ تا از همین هررزه ها دیدم بلانسبت به کل مردای اونجا نخ میدادن ...

چقدر چندشم می شه نمی دونم اینا  چجور انسان ها یی هستن 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
اونایی که توو خیابون راه میفتن چی؟ یه خانم مثلاً متشخص از جای فرهنگی رفتیم خرید کنیم اومدیم بیرون ب ...

تو چی. گفتی؟ نگو که ن ریدی بهش؟ 

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت یه چیزی میگم صرفا از روی تجربه. شوهرت قطعا کرم میریزه یا چیزایی تو این مایه ها لایک میکنه یا نامحسوس استوریاشونو میبینه. وگرنه اینجوری نیست که خانومای خراب راه بیوفتن رندوم هر مردی رو دیدن برن دایرکتش. من یه پیج فیک (با کاربری پسرونه) داشتم باهاش یکی رو چک میکردم.... واسه اینکه اون طرف شک نکنه، رفتم همینجوری چندتا آدمو فالو کردم که مثلا چندتا فالوور و اینا هم داشته باشم. یکی از این آدمایی که دنبال کردم، یه خانوم خراب بود. نمیدونستم اولش. یه بار استوریشو‌ دیدم، دیدم اومد پیامای این چنینی داد. 

ایشالا که من اشتباه میکنم. خدا از رو زمین ورشون داره که آرامش رو از هرچی زن عفیفه گرفتن

2731
اونایی که توو خیابون راه میفتن چی؟ یه خانم مثلاً متشخص از جای فرهنگی رفتیم خرید کنیم اومدیم بیرون ب ...

قضیه رو جنایی نکنید دیگه خدایی این موردو من تاالان نشنیده بودم😐😐😐

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
تو پیج شوهرت چیزی هست که انقدر خانمای اینجوری بهش دایرکت میدن؟ باید حواسش به پستا و استوریایی که می ...

نمی دونم  چرا پیام می دن انقدر زیاد . فقط این دو مورد رود رو تعریف کردم بیشتر هم دیدم  عزیزم فقط فیلم  نمونه کاری و عکس بچه هام هست .  

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
تو چی. گفتی؟ نگو که ن ریدی بهش؟ 

من فکر کردم چون همسرم راهنماییش کرد برای یک کتابی میخواد سوال طولانی بپرسه می‌ترسه من معطل شم رفتم نشستم یهو دیدم شوهرم با عصبانیت اومد داخل ماشین و شماره اون مرکز فرهنگیو گرفت و گفت وصل کنید مدیریت و بهشون گفت فلان متصدی تون به من اینو گفته ، منم یخخخ کردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
باور کن الان بعضیا میان میگن تو زندگی دیگرا ن دخالت نکن قضاوت نکن و این جور چیزا مرگ و شرم باد ب ...

چند وقت پیش یک حدیث از یکی از ائمه دیدم نمی دونم کدوم معصوم بود 

نوشته بود گناه چیز عجیبی هست هم گریبان سرزنش کننده گناه رو می گیره هم گریبان کسی که سکوت کرده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
من فکر کردم چون همسرم راهنماییش کرد برای یک کتابی میخواد سوال طولانی بپرسه می‌ترسه من معطل شم رفتم ن ...

چی گفته بود به شوهرت؟ 

من بودم میگفتم ببخشید من و همسرم هیچ. چیز خصوصی نداریم هر سوالی دارین بفرمایین

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
دقیقا ماهم پترک بودیم دیروز یه جوری هار هار بلند میخندیدن و شوخی های جنسی اهم میکردن که واقعا حاام ...

دقیقاااا این سه تام جوون بودن 😣😣

یعنی پدر مادرشون چیزی نمیگن؟؟؟؟

کل بدنشون خالکوبی

بعد سیگار پشت هم روشن میکردن

کل پسرا جمع شدن اونجا . افتضاح

به همه شماره میدادن و میخندیدن

حرفای زشت و وقیحانه ......

دیگه نتونستم تحمل کنم خیلی بی ادب بودن

بلند شدم رفتم .....

تا حالا دختر به این بدی ندیده بودم خیلی حالم بد شد

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
قضیه رو جنایی نکنید دیگه خدایی این موردو من تاالان نشنیده بودم😐😐😐

دو بار برای ما رخ داده متاسفانه یکیشو کامنت قبلیم تعریف کردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
قربونت یه چیزی میگم صرفا از روی تجربه. شوهرت قطعا کرم میریزه یا چیزایی تو این مایه ها لایک میکنه یا ...

منم دقیقا واسه این از شوهرم ناراحت شدم چرا انقدر از خانم هایی که بهش پیام می دن سوال می پرسه خوب زود بلاک کنه . بهش گفتم چرا انقدر کشش دادی گفت می خواهم بدونم نکنه اشنا باشه دشمن باشه بزار بدونم کی هی مزاحم می شه اما بازم . از کارش خوشم نیومد و کلی دعوا کردم باهاش

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
2706