2733
2734
عنوان

چت شوهرم با زن داییش بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 56 پست
@neloofaraneh   سلام عزیزم.اگه اومدی سایت انلاین شدی یه خبری ازخودت بهم بده

سلام عزیزم خوب هستین ممنون که به یادم بودین 🌹

یک کاربر مریض تو یک تاپیک  اینقدر بهم توهین کرد گفت شوهرت همسن بابات هست من اگر جای تو بودم خودمو زنده به گور میکردم چطور تحمل می‌کنی 

از اون روز قلبم میخواد بیاد تو دهنم تمام وجودم درد می‌کنه

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
سلام عزیزم خوب هستین ممنون که به یادم بودین 🌹 یک کاربر مریض تو یک تاپیک  اینقدر بهم توهین کرد ...

سلام عزیزم خوبین؟واقعا نگرانت شدم چون گفتید همسرم کمی گرفته بود و بعدش هیچ خبری نشد ازتون باورکنید هرروز میومد تاپیکتون رو چک میکردم. عزیزم آدمای مریض همه جا هستن مخصوصا توی فضای مجازی چون فکر میکنن چون ناشناس هستن میتونن هر بی ادبی رو بکنن شما اینجا رو جدی نگیرید.فقط از نکات مثبت استفاده کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبین؟واقعا نگرانت شدم چون گفتید همسرم کمی گرفته بود و بعدش هیچ خبری نشد ازتون باورکنید ه ...

سلام فداتون بشم خیلی ممنون مهربونم ❤️

حالم خوب نبود دلم خیلی شکست از حرف اون خانم 

من اومدم اینجا که کمکی بهم بشه اما نمیدونم چرا راحت 

هر حرفی میزنند بدون توجه به اینکه چی به سر آدم میاد 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2731
اون کاربر اگر شعور داشت شمارو قضاوت نمیکرد برای چیزی که انتخابتون نبوده .

دیگه چه میشه کرد نه در واقعیت کسی هست باهاش صحبت کرد اینجا هم که دل آدم خون میکنند 

سلام فداتون بشم خیلی ممنون مهربونم ❤️ حالم خوب نبود دلم خیلی شکست از حرف اون خانم  من اومدم ا ...

بلاخره همه جا خوب وبد پیدا میشه اونشب توی تاپیکت کلی کاربر بامهربونی بهت راهکار میدادن و همدردی میکردن ولی یه عده آدم عقده ای هم پیدا میشه اما شما نیمه ی پر لیوان ببینید

دیگه چه میشه کرد نه در واقعیت کسی هست باهاش صحبت کرد اینجا هم که دل آدم خون میکنند 

من اونشب توی تاپیکت فقط کامنت ها رو میخوندم هیچ پستی نذاشتم.اما بشدت بفکرت بودم یجورایی تجربه کرده بودم بعضی مشکلاتت رو.منم یه دوران از زندگیم تقریبا رابطه م با شوهرم همینطور بود.

بلاخره همه جا خوب وبد پیدا میشه اونشب توی تاپیکت کلی کاربر بامهربونی بهت راهکار میدادن و همدردی میکر ...

بله درسته عزیزم خیلی لطف داشتند 

اون خانم هم در تاپیک یک کاربر دیگه بهم توهین کرد 

و برای منی که به سختی حاضر شدم با دیگران ارتباط بگیرم 

سخته برام که کسی بهم سرکوفت بزنه 

من اونشب توی تاپیکت فقط کامنت ها رو میخوندم هیچ پستی نذاشتم.اما بشدت بفکرت بودم یجورایی تجربه کرده ب ...

عزیزم ممنونم که منو درک میکنید امیدوارم زندگی روی خوشش را به همه ما بلا تکلیف ها نشون بده 

و شما هم اون روزهای سخت را فراموش کنید 

آمیین.انشاالله برا شماهم روزای سخت زودتر بگذره و بقیه زندگیت رو با آرامش بگذرونی.

فقط یادت نره که هیچکس بهتراز خودت نمیتونه بهت کمک کنه کافیه اراده کنی. 

به هر حال من همیشه درخدمتتم عزیزم هر وقت دوست داشتی میتونی منو تگ کنی.

فقط یادت نره که هیچکس بهتراز خودت نمیتونه بهت کمک کنه کافیه اراده کنی.  به هر حال من همیشه درخ ...

قربونتون برم ممنونم 🙏🌹