2752
2734
عنوان

صرفا برای یاد آوری🙃(تاپیک میوه نوبرونه)

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 22 پست
استارتر عزیز میشه لطف کنید تاپیکتونو باز کنین؟🙏❤️ داشتم حرف می‌زدم، جواب کامنت‌ها ناقص موند.😔

عزیزم شما حرفاتون درست بود ولی کاربرا داشتن بحث زو سمت حاشیه میبردن ترسیدم این وسط به کسی بی احترامی بشه قفل کردم 💚

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
عزیزم شما حرفاتون درست بود ولی کاربرا داشتن بحث زو سمت حاشیه میبردن ترسیدم این وسط به کسی بی احترامی ...

بله حق دارین.☺️

راستش چند تا کامنت یکی از کاربرها که بد حرف می‌زد بدون جواب موند، ناراحت شدم. آخه جواب دندون شکن داشتم‌ براش.😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله حق دارین.☺️ راستش چند تا کامنت یکی از کاربرها که بد حرف می‌زد بدون جواب موند، ناراحت شدم. آخه ج ...

بی‌ادبانه یا توهین نه ها!‌ دندون شکن.

من هیچوقت تو سایت به کسی توهین نکردم و این کارو واقعا زشت و به دور از فرهیختگی می‌دونم.

فقط یه بار به یه نفر که یه حرف خیلی خیلی بد راجع به رهبر گفته بود، گفتم حرف دهنتو بفهم.

بی‌ادبانه یا توهین نه ها!‌ دندون شکن. من هیچوقت تو سایت به کسی توهین نکردم و این کارو واقعا زشت و ب ...

یه سریا با حرف منطقی قانع نمیشن عزیزن 

من یه بار گقتم بچه های غزه حق شون این نیست (چیزی از جنگ و سایت نگفتم ...)طرف یه حرف خیلی زشت درباره پدر مادرم زد....

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2731
یه سریا با حرف منطقی قانع نمیشن عزیزن  من یه بار گقتم بچه های غزه حق شون این نیست (چیزی از جنگ ...

بعد متاسفانه خیلی از همینا دم از فرهنگ و اخلاق و انسانیت و ادب می‌زنن!

نمی‌دونم چطور این حجم از تناقض رو تحمل می‌کنن!

خدا برا همسر شما هم بسازه❤️ زندگی بالا پایین داره نمیدونم چرا بعضیا فک میکنن اگه تو خانوتده پولدار ...

یکی از اشناهامون خیلیی خیلییی پولدار بود یعنی میتونست ده تا خونه بالا شهر تو تهران بخره جوان هم هست ولی تو یه اتفاق انقدرررررر زمین خورد که امسال عید فطر فطریه براش جمع میکردن

پارسال این موقع تو اوج پولداریش بود الان چنانی زمسن خورده که چشمشون دنبال پنج هزار تومن ده هزار تومن مردم شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
یکی از اشناهامون خیلیی خیلییی پولدار بود یعنی میتونست ده تا خونه بالا شهر تو تهران بخره جوان هم هست ...

چه امتحان سختی...💔