2752
2734
عنوان

راجع ب اون تایپیک حسرت هایی ک داشتیم..ینی باید همه چی برا بچه بخریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 21 پست
ب نظر منم همین درسته اما کامنتارو ک خوندم گفتم نکنه بچه منم اینا بشه براش حسرت؟

یه نکاتی رو باید رعایت کنی ، مثلا هیچ وقت جلوی بچه حرف از نداری نزنید ، حتی اگه واقعا پول ندارید باید بگید الان موقعش نیست به وقتش میگیریم ، واسه چیزای گروهی هم ک میخواد هدف بذارید و امتیاز بدید تا واسش تلاش کنه ، کادو هم اکثرا سعی کنید چیزای ارزون قیمت بدید، حالا گاهی هم مناسبت های خاص اگه دوست دارید کادو گرون بدید ولی همیشگی نباشه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ وقت همه چیز و براش فراهم نکن وگرنه اینده اش و نابود میکنی بچه ها همیشه بول الهوس اند زود خواست ...

درسته اما خودم تودلم غصم میشه وقتی میگ مامان فلان چیز ک مثلا دختر عمم داره رو برام میخری؟😑

قربونت عزیزم. انشاالله خدا بچه های شما رو هم برات حفظ کنه و خیرشون رو ببینی

💕😍

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2731

من براي بچه ام تقريبا هرچي ميخواست خريدم اما نه بيحساب كتاب قانونمند با كمك پس اندازش و درزمان مناسب از نينتندوسويچ ،پي اس فور ، ايكس باكس اي پد و،،،،،، بينهايت بچه خوب و عالي هم شده 

درسته اما خودم تودلم غصم میشه وقتی میگ مامان فلان چیز ک مثلا دختر عمم داره رو برام میخری؟😑

من وقتی بچه ام این و میگه

بهش میگم خوب تو هم فلان چیز و داری که اون نداره 

قرار نیست همه همه چیزشون مثل هم باشه

منم دقیقا عصابم خیلی خورد شد کامتارو خوندم

یعنی چی که نمیاوردی

خب حالا که آوردیم گناه نکردیم که همه کار کنیم براشون آخرشم محل ندن بهمون

من خودم به شخصه همیشه سعی میکنم دخترامو راضی نگه دارم (۶سالشع.دوقلو ها یکسالن)قشنگ دقت کردم کار زیاد میکنم دیگه ذوقدنداره و وظیفه محسوب میشه(نمیدونن که ما از جون و دل مایه میزاریم براشون)

البته که وظیفه هست اما اینجوری قدر نشناسی و بی ارزشی نسبت به چیزی که داره زیاد میشه