2752
2734
عنوان

زن بابام چهار ماه تقریبا حاملست تشخیص جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 30 پست
هخخخ وای

انشاالله خودت انقد موفق و خوشبخت بشی که هیچ اهمیتی نداشته باشن واست❤️

ولی خب خون میکشه، احتمالا بچشو دوست خواهی داشت

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا تقاص کارشو هم این دنیا هم اون دنیا  ازش بگیره  بچه های طفل معصوم . بد ترین پدر و مادر ...

چند سالته عزیزم؟؟

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
چرا باهاش مشکل داری؟

مشخصه  اصلا جای گفتن نیست  ک زن بابا  چیه . 

تا ادم تجربه نکنه نمیفهمه  منم نمیدونستم تا وقتی تجربش کردم  

یک تجربه افتضاح

یاد زمانایی ک زن بابا نداشتم بخیر 
2731
انشاالله خودت انقد موفق و خوشبخت بشی که هیچ اهمیتی نداشته باشن واست❤️ ولی خب خون میکشه، احتمالا بچش ...

اره  خب اون برادرمه  تا ابد  . ولی مادرش  دشمن

یاد زمانایی ک زن بابا نداشتم بخیر 
اره  خب اون برادرمه  تا ابد  . ولی مادرش  دشمن

سعی کن نه دوستت باشه نه دشمنت، کنار اومدنش واسه خودت راحت تره! نادیدش بگیر

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ممنونم ازت  ❤🌹💐

😘🩷

اسم کاربریت گرسنه م کرد این موقع شب 🤭

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ببخشید

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
سخته  ب قران تلاش زیادی کردم اصلا عادی نمیشه

نگفتی چند سالته 

خدا تقاص کارشو هم این دنیا هم اون دنیا  ازش بگیره  بچه های طفل معصوم . بد ترین پدر و مادر ...

اره 

من بخاطر بچه ها نتونستم تحمل کنم باهاش صخبت کردم باهاشون مهربون باشه گناه دارن اما یه بلایی سرم اورد تو ساختمونمون همه رو باهام دشمن کرد بی دلیل کسی جواب سلاممو نمیده به بچه هاش یاد داده منو میبینن فخشم میدن  کاری کرده از خونم بیزار شدم تو تاپیکام هست  ذره ای از خدا ترس نداره