2733
2734
برو خونه خودت شده تا صبح چراغ خونه ات روشن باشه و نخوابی . خونه خودت حداقل منت سرت نیست ، البته نمی ...

خُدا که به من رسیده وسط هر نعمتی که برام میخواسته بنویسه خودکارش جوهر تموم کرده لعنت به من لعنت به زندگیم لعنت به روزی که نطفه ی من شکل گرفت لعنت به این دنیا

خودش مواظب بچش می‌بود براش انقد اگر مهم بوده. انسانها دیگ جوش میاره الکی،بدل نگیر رو دریافت ت ...

رفته بود حموم خودشم میدید شوهرم ازصب زنگ وپیام نداده دودقیقه گرفتم دست باشوهرم چت کنم زهر مارم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خُدا که به من رسیده وسط هر نعمتی که برام میخواسته بنویسه خودکارش جوهر تموم کرده لعنت به من لعنت به ز ...

نگو عزیز دلم نگو اینجوری لیاقت تو خیلی بیشتر از این حرفاس قشنگم ، شما خیلی با ارزش تر از این چیزایی✨❤️

حق داری خسته بشی از شرایط ، حق داری غصه بخوری، ببری، گریه کنی ،حق داری .

اما نا امید نباش، صبوری کن مطمئن باش هیچ وقت شرایط یکسان نمی مونه✨❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2731
نگو عزیز دلم نگو اینجوری لیاقت تو خیلی بیشتر از این حرفاس قشنگم ، شما خیلی با ارزش تر از این چیزایی✨ ...

برای همه ی دردا حق دارم ولی حق بچه ندارم به خدا راضی به مرگمم الان💔

این چه سرنوشتیه برام نوشته اخه 

برای همه ی دردا حق دارم ولی حق بچه ندارم به خدا راضی به مرگمم الان💔 این چه سرنوشتیه برام نوشته اخه ...

بچه داری میشی عزیزم ، و تو خواهی خندید در جایی که قبلا گریسته بودی ✨❤️

وخیالی که فقط در رویا خواهد ماند....

عزیزم حتی توی کلمه ناممکن، ممکن وجود داره .

امید داشته باش عزیز دلم.

به وقتش به صلاحت اتفاق میوفته واست 

عزیزم حتی توی کلمه ناممکن، ممکن وجود داره . امید داشته باش عزیز دلم. به وقتش به صلاحت اتفاق میوفته ...

ممنون گلم ولی الان ۱۹ساله دارم این حرفارو میگم وروز به روزم بدتر تو ذوقم میخوره 

ممنون گلم ولی الان ۱۹ساله دارم این حرفارو میگم وروز به روزم بدتر تو ذوقم میخوره 

حتی اگه آخرین روز زندگی آدم باشه، آدم به امید زنده است . ایشالا دامنت سبز بشه ❤️

هیچ نترس برو تلویزیون رو بزن رو شبکه آی فیلم برای خودت چایی دم کن بشین تو خونه خودت تا عزت داشته باشی من توی خونه بزرگگگگ وشهر غریب وکوچه ای که همه خونه هلش خالی بود تنها میخوابیدم شوهرمم شیفت شب بود وکاملا عادت کردم