2733
2734
عنوان

شمام حس می کنید پولدارا حق تونو خوردن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 31 پست
اون صاحب کاری که میگه دوخت شلوار هزار تومن دوخت چادر بیرون ۵ تومن دوخت چادر نماز کش و نخ پا خودت ۸ ...

اگه کلان به موضوع نگاه کنی متوجه میشی این سیستمه که آدما رو منصف تربیت میکنه یا دزد، چرا تو ایران اسلامی که همه مسلمونن انقد آدما بی انصاف شدن؟؟؟ همه نگران فرداشونن، همه میخوام هرجور میتونن فقط خودشونو نحات بدن از شرایطی که کشور داره، بزرگتر نگاه کنید خیلی چیزا معلوم میشه

💚💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه میخوای ی روزی پولدار بشی این طرز فکرو بذار کنار. با این طرز فکر چیزی بحز فقر نصیبت نمیشه. ضمنا خ ...

والا تا مردمو بدبخت نکنی پولدار نمیشی

دوخت شلوار آخه هزار تومن

دستمزد خیلطا چه کمه همش تو جیب صاحب کار میره اونم لباس که اینقدر ونه

دستمزد خیلطا و ببینی 

می گم مفت خورن یعنی این می پرسم جواب نمیدن دانشگاه هم اعتراض می کنی پاچتو می کنه وظیفه نداره جواب ت ...

دیگه واقعا کم کاری از دانشجو هست

یکی از اساتید ماهم فقط می‌گفت دانشحوها کنفرانس بدن و خودش درس نمی‌داد رفتیم پیش مدیر گروه باهاش صحبت کرد درست شد

خودتون باید مطالبه گر باشید

ای که مرا خوانده ای؛راه نشانم بده
واسه خودش خونده شده استاد خیلی راحت هست جواب سوالتون 

اونا دانشگاه دیگه خوندن سر کلاس درس نشستن دولتی رفتن 

پول گرفته غلط میکنه جواب سوال نمیده ی جلسه درس نمی گذاره قیافم میگیره

دیگه واقعا کم کاری از دانشجو هست یکی از اساتید ماهم فقط می‌گفت دانشحوها کنفرانس بدن و خودش درس نمی‌ ...

رفتم دانشگاه اعتراض کردم پاچمم کند گفت استاد وظیفه نداره سوال تو جواب بده

پس مفت خورا شهریه چی می گیرن هی گرون و گرون تر می کنن

حتی کی امتحانه جواب نمیدن 

ترم اول زبان داشتم استاد گشاد حتی ی جا گیر کردم سین نکرد چیه جواب بده 

بعد ی غریبه تو گروه که هیچ وظیفه ندارم مشکل مو جواب داد

پول خر حمالی مو میدم به مفت خورا

ولی مفت خورن ی جلسه هم کلاس نمی گذارن جواب سوال درسی و کی امتحانه و نمیدن  کلا هیچ کار نمی کن ...

حرفت درسته اتفاقا 

ظاهرا تو اروپا و اون ورا همه تو ی رده هستن 

اختلاف طبقاتی خیلی کمه 

دنیا اینجوری قشنگتره 

اینارو ب خودش بگو 

ببین من ایده اختراع داشتم به کتف عمشون نگرفتن هیچ کدوم استخدام

دوستم تو ی دانشگاه دیگه کلی ازش حمایت و تشکر کردن

ایده من ی فرضیات درباره درمان کودکان پروانه ای بود

در این حد خفن

2706