2733
2734
من واقعا ارادت زیادی دارم ب ائمه و حضرت زهرا ولی خیلی همه میگن مذهبی ای رو مخمه چون اسمم زهراس

درکت میکنم چون الان توی کشور ما همه نسبت به مذهب و اسم عربی گارد میگیرن و حساس شدن کاملا میفهمم چی میگی اسم خودم فارسیه ولی نظر ها رو دیدم که میگم

بهت اسم سارا و گیسو رو پیشنهاد میکنم 

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی
اصلا به بقیه توجه نکن عزیز. اگر خودت دوس داری و حالت باهاش خوبه توجه به بقیه نکن هرکار کنی مردم حرف ...

خودمم  اذیتم اسم همه خانوادم غیر مذهبیه منو اینطوری گذاشتن چون خاهر بزرگم مریض میشده زیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لارا هم خوبه معنیش گندمه

قشنگه 

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی
2731
عزیزمم🥺 باید بری دادگاه براش تا جایی ک میدونم 

اونجا باید چی بگم

بخدا نمیتونم با ادما ارتباط برقرارکنم‌بسک اسمم رو‌مخمه

بدم میاد با ادم جدید اشنا شم حتا دختر

بخاطر اسمم🥲

و گاه باید خندید بر غمی بی پایان...🥲❤
اونجا باید چی بگم بخدا نمیتونم با ادما ارتباط برقرارکنم‌بسک اسمم رو‌مخمه بدم میاد با ادم جدید اشنا ...

من پرسیدم یکی از زهرا اسمشو ب دینا تغییر داده بود گفت یکی دو تا شاهد هم برده ک تا الان اسمش چیز دیگ بوده فقط توش شناسنامه زهراس

من پرسیدم یکی از زهرا اسمشو ب دینا تغییر داده بود گفت یکی دو تا شاهد هم برده ک تا الان اسمش چیز دیگ ...

شاهدا باید از خانواده و دوست و اشنا باشن یا همسایه و غریبه؟

اونجا بگم اسمم توخونه و فامیل چیز دیگس توشناسنامه چیزدیگ؟

و میخام همون اسم توخونه رو بزارم؟

و گاه باید خندید بر غمی بی پایان...🥲❤