2737
2734

سلام دوستان گلم قبلا هم يه چند تا پست راجع به اين معضل بزرگ مهد براي بچه هاي سه ساله داشتم اما الان ديگه بعد از اين همه جستجو ديگه خسته شدم رفتم مهد كودك پروانه اول خيابون برج با مديرش صحبت كردم و محيط مهدم ديدم البته زماني كه رفتم زياد بچه نبود به ٧  ٨ تايي كه يه مربي نشسته بود اونا لگو بازي ميكردن ! حالا خيلي خوب نبود چون خونه قديمي بود و دستشويي خاص بچه ها هم نداشت . 

بعد اصلا اتاق يا زمين خاص بازي نداش يعني من اسباب بازي اونجاها نديدم !!!! اما خوب مديرش سابقه اش خيلي زياد ٢٢ سال من پسر داييم كوچولو بود اينجا ميرفت امسال ديپلم ميگيره !

حقوق مهد چقدره ؟

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش مديرش گفت ما تقربيا ٩٥ درصد بچه هامون تو مدرسه هاي خيلي خوب قبول ميشن. شهريه اشم هم ٤ تومن برا ٩ ماه كه خوب بچه هاي من دوقلوان ٨ تومن ميشه . سه ستاره اس اما نميدونم بهزيستي به چي ستاره ميده ؟؟؟ محيطش خيلي معمولي و ساده بود و بعضي از مهدايي كه تا حالا سر زدم سه ستاره ام نبودن از اين خيلي بهتر و تميز تر بودن 

2728

حالا نميدونم دو دلم از يه طرف ميگم بزارمشون ديگه همينجا خسته شدم اما باز ميگم بزار شايد يه جاي بهتر پيدا شه . تو رو اگه تجربه اي دارين يا حرفي مشورتي چيزي كه كمكم كنه دريغ نكنيد . خيلي به راهنمايي و كمك نياز دارم 

[QUOTE=43374038]من اصفهاني نيسم اما ميتوني بري چندروز بازديد كني ببيني چطوره عملكردشون[/QUOTE خودمم همين فكرا كردم گفتم خوبه يه ملاس تابستوني بنويسمشون آخه گفت تا اول مهر كلاساي تابستوني داريم و مربي گروه سنيامون نيستن بچه هاي دائممونم فقط نگهداري ميشن آموزش ندارن چون مربي اصليا نيستن ميترسم برم اونوقت خيلي تفاوت باشه بين اين كلاسا تا كلاساي دائم خودشون ! گفتم شايد ماماناي اصفهاني تجربه يا پيشنهاد جاي بهتريى دارن!!!

2738

عزیزم یکی از اشنایان ما بچه شو میبره مهد فیلک خییییلی راضیه

اما خب شهریه اش زیاده، فک کنم ۷تومنه

مهد گلدون ، اگه اسمشو اشتباه نکنم چهارباغ بالا ست اونم خوبه

‎نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی  

عزيز من مهد فيلك يكي دو هفته بچه هامو بردم برا گروه سني كوچولوها مربياش با تجربه نبودن خيلي بچه هام زده شدن الانم كه ميگن شهريه امون برا هر بچه ٨٢٠ هزار تومن ماهيانه !!! حالا باز يكي بود اشكال نداشت مال من دوقلوان سنگين ميشه