2733
2734
عنوان

زن بابام و مامانم حاملن😐😕

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 41 پست
😂🚶خبری نشد ازت آخه طبیعی بسلامتی ؟ ایشالا خوش قدم باشه 

اره عزیزم

راستش تصادف کردیم از پشت زدن بهمون پرت شدیم تو دره 

اورژانسی زایمانمو گرفتن

با امپول درد 

اره طبیعی

قربونت برم خدا عزیزای دلتو حفظ کنه

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نکته تستی کجا بود رشتت ریاضیه فکر کردی چیز خاصیه😂😂😂،نشنیدی میگن یه بیماری های ارثی هست مربوط به م ...

نه والا رشتم تجربیه😂

ولی از اونجایی که گفتی دی ان ای سیتو پلاسمی فقط از مادره فکر کردم از قبلش میدونستی که اسپرم سیتو پلاسمشو از دست میده و فقط یه هسته فشردس گفتم این همه نکته تستی یه جا چرا باید باشه😂

2731
نه والا رشتم تجربیه😂 ولی از اونجایی که گفتی دی ان ای سیتو پلاسمی فقط از مادره فکر کردم از قبل ...

از تاپیکت فکر کردم رشتت ریاضیه؛

خب طبیعیه الان تازه دیپلم گرفتی برات تازگی داره این نکته ها بعد چند وقت عادی میشه😂

امان از نزدیکای کنکور که میخوای یکم استراحت کنی بازم نکته کنکوری یه جا میبینی😁😂

موفق باشی عزیزم

از تاپیکت فکر کردم رشتت ریاضیه؛ خب طبیعیه الان تازه دیپلم گرفتی برات تازگی داره این نکته ها بعد چند ...

از کدوم تاپیکام همچین چیزی فهمیدی؟

چرا دعوات میاد ؟

جنبه شوخی نداری🤦🏼‍♀️

میگم رشتم تجربیه مگه دیوونم که دروغ بگم

از کدوم تاپیکام همچین چیزی فهمیدی؟ چرا دعوات میاد ؟ جنبه شوخی نداری🤦🏼‍♀️ میگم رشتم تجربیه مگه د ...

وا مگه من چی گفتم کجا دعوا داشتم🤐🤐

من اشتباه خودم رو گفتم که اولش نفهمیدم رشتت تجربیه😐

وا مگه من چی گفتم کجا دعوا داشتم🤐🤐 من اشتباه خودم رو گفتم که اولش نفهمیدم رشتت تجربیه😐

اهان ببخشید من بد خوندم🤦🏼‍♀️

فکر کردم نوشتی از تاپیکات فهمیدم رشتت ریاضیه🤦🏼‍♀️

ببخشید💔

وای 😯خدا رحم کرده بهت ایشالا زیر سایه پدر مادرش بزرگ شه 

اره عزیزم خدا خیلی دوستمون داشت

ممنونم😘😘

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍