2733
2734
عنوان

چرا پسرای بالای ۳۰ اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 95 پست

ب نظر من که طبیعیه منو همسرم اصلا اهل زنگ و پیام و چت و پیگیری این چیزا نیستیم از همون اول ولی کمترین وقت آزادمونو برنامه میریزیم باهم باشیم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

ربطی به بالا یا پایین ۳۰ نداره ... ی کسی رو متناسب با روحیاتت انتخاب کن و باهاش وقت بگذرون ، مثلا کسایی که انرژیشون شکل خودتن، ممکنه اون درونگرا باشه ، یا بیشتر اهل تایپ و چت باشه نه تلفنی حرف زدن یا دیت حضوری... و اینکه توی تایم کوتاه ممکنه بخاطر کم حوصلگی یا دغدغه های روزمره باشه اما اگه بیشتر از ۱ ماه طول کشید و همیشه اینجوریه بنظرم بیشتر مطمین شو ک احساستون دو طرفس یا خیر .. ادما ممکنه خیلی راحت تو شناختن اطرافیانشون خطا کنن... من یکیو میشناختم ک حاضر بود هرروز پیام صب بخیر شب بخیر بده و در طول روز کلی مشیج بده ولی هیچ پلنی برای رابطه نداشت حالا ادم فک میکنه اگه منو نمیخواست چرا دم ب دیقه مسیج میداد ؟ ولی گاهی معلوم نیس تو مغز بعضیا چی میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب سن ربط نداره اصلا یکم تو سنای بالاتر از ۲۵ منطقی تر عمل میکنن 

و یه چیزی.... تاپیکلم تموم شده میشه به اینم حواب بدین؟؟؟؟:::

بنظرتون دختری با قد ۱۷۰ و وزن ۵۰ اسکینی و ریزه میزه محسوب میشه؟ 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁