2733
2734
لعنت به ذهن منحرفت بخدا 😂😂😂😂  نه باو یک عضله داشت بیشعور هر وقت تصویری میزنگید میگفتم پیره ...

هول بودی حالا فقط شکم؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
   هول بودی حالا فقط شکم؟

دارم میگم پیرهن خاهر من منحرف نشو 😂

هولم نبودم بخدا از بس خوشکل بود 

از اون با جذبه ها بودا دیگه نخاستمش تمام عکساشم پاک نمودم

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم میگم پیرهن خاهر من منحرف نشو 😂 هولم نبودم بخدا از بس خوشکل بود  از اون با جذبه ها بودا ...

چرا نخواستیش اوسکول بودی  میپروندی به من

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
چرا نخواستیش اوسکول بودی   میپروندی به من

ثنا میخواست بیاد ایران میگفت زنم شو میفهمی 😂🥲🤦‍♀️

من می ترسم از ازدواج ..

ولی دوستش داشتم خیلی زیاد هیعیی هی میگفت اینجا اتاقمون میشه اینجا اتاق بچمون میشه 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731
عزیزم 🥲🥲🥲 نه بابا چه خوبی 🤦‍♀️🤦‍♀️ عکس کدوم دختر  ببین بستگی داره بعضی ها درشت ها دوست ...

فک کردم استارتر شما هستی...😂

اخه من اصلا درشت نیستم... سایز دست و پام از دوستاییم که قدشون ۱۶۰ یا کمتره حتی کوچیکتره...

ینی همچنان ریزه حساب نمیشم؟🥹

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
فک کردم استارتر شما هستی...😂 اخه من اصلا درشت نیستم... سایز دست و پام از دوستاییم که قدشون ۱۶۰ یا ...

نه اسی نیستم 😅

نه حتما ظریفی 💋

عوضیییی خررر😂😂😂 گرفت دیگ تمومه

واقعا میگی ؟

شوهر کردی؟

عجب خریههه🤣🤣🤣 چرا باورت نمیشه رفتم قاطی مرغا😔🤣

واقعا میگی اخه سنت کمه

چند سالشه چیکارس