2733
2734

@ماه_نیمه_شب     اجیم🌸

@روبی_گیلمن     این لفیق خوجل منه💞

@البالوچهههخ     بشه من 😻

@ماهلین_۰   قلب✨🥆

@تنهاfm     گوگولی 🥲🧸

درسته دعوا میکنیم قهر میکنیم اما هیچوقت ولت نمیکنم هم نفسم Μ🙂♥میشه برای رسیدنمون بهمدیگه  برام صلوات بفرستی✨👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@ماه_نیمه_شب     اجیم🌸 @روبی_گیلمن     این لفیق خوجل منه💞 @البالوچهههخ ...

فدااتشم خوشگل من

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
🥹❤️

خواهلی خوبی چن تا کاربری داری.ی؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
خدانکنه دورت بگردم 😘💞

قلب منی خواهریم

وای بیشتر همه چی نیاز داشتم بگی بازم گوگولی🥺🫂

دیگ هیچی ندارم برای از دست دادن یه ارزو داشتم سه سال منتظر موندم اخرم. جلو چشام پر پر شد الان فق یه هدف دارم بتونم دکترامو بگیرم فقط هم برای دلخوشی مامان نابینام اگ عرضه اینم نداشته باشم دیگ ت این دنیا ک چی؟ تنها خواهی دارم اینه دعا کنی برام تو این یه چیز موفق شم
وای بیشتر همه چی نیاز داشتم بگی بازم گوگولی🥺🫂

اوخیی 🥺💜🥲🧸

درسته دعوا میکنیم قهر میکنیم اما هیچوقت ولت نمیکنم هم نفسم Μ🙂♥میشه برای رسیدنمون بهمدیگه  برام صلوات بفرستی✨👐
@روبی_گیلمن   تگ مخصوص😂🤌🏽

ایجونم ایخودا🥺❤️گلبی

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

ناسی🥺❤️دوستیم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
کاربری دختر قهوه فروش تعلیق دائمه کاربری حدیدم اینه با اون تگ نکن چون جواب نمیدم تعلیقم

باشه دورت بگردم

2706