2733
2734

خیلی ام زیبایی اسی 

بدون اغراق میگم 

چهرت کاملا شبیه چهره همه ماعه که صبح زود بلند میشیم از خواب و بدون ارایشیم 

اتفاقا میخواستم بگم چشمای درشت و خوشگلی داری یه خط چشم بکشی و یه ارایش ریز کنی از خیلیا زیباتر میشی♥️ 

موی کوتاهم زیبایی خودشو داره ،موهای منم کوتاهه 

ایشالله همیشه تنت سلامت باشه و لبات خندون 

به حرف منفی بعضی از کاربرام توجه نکن و ناراحت نشو،اینجا هرجور ادمی پیدا میشه عزیزم🫂♥️

سحر دختر نازم،تویی غنچه بازم🌸💃🏼🎼🎤

شوخی میکنن بعضیا حسودن ناراحت نشو

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر برام دعا کن اونی دوسش دارم عاشقم شه و به هم برسیم 

و به زودی ببینمش 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731
عاااشق دسته گل آفتابگردونم    

وای منم😍😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
مرزهای بیشعوری رو جابجا کردی

چتونه گارد گرفتین پسره سرکارتون گذاشته  تو هم لازم نیست نخود آش بشی.به تو ربطی نداره‌تو شعورداشته باش برا جامعه کافیه   

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
@لیلا_۷۰     @دختران_تابستان     @اتوبان    

الان اومدم ندیدم اجی، ولی معلومه مثل قلبت خیلی‌ عالی هستی ❤️

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️