2752
2734
عنوان

بیاین از سوپرایز عشقم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 7568 بازدید | 311 پست

بچه ها تایپ میکنم بعدا میخونم خلاصه همه چی تموم اما قضیه سپی سوپرایز که چشم همه رو در آورده و جاریم که شوهرش بی ریخت و یه گوشی ساده نوکیا داره از اون بگم که چی کشید شب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو و شوهرم چند سال پیش تو یه بوتیک آشنا شدیم شوهرم خیلی پولدار چندتا کارخونه و شرکت داره یکیش هم تو ...

منم شوهرم دوتا شعبه بانک داره توانگلیس وفرانسه یه کشتی شخصی  هم داریم جدیدا درخواست جت شخصی هم دادیم خداراشکر ازاد کردن جلوشو خیلی وقت بود منتطربودیم ازادشه نفری یدونه بخریم اه چیه باهواپیمای دسته جمعی بخوای هی بری مسافرت 

2731
یه ویلا تو شمال یه پنت هاوس تو تهران کلی خرید که به اسمم زد همه ی آیفون ها رو هم خریده هنوز آیفون ۱۶ ...

دیگه داری زر میزنی 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
یه ویلا تو شمال یه پنت هاوس تو تهران کلی خرید که به اسمم زد همه ی آیفون ها رو هم خریده هنوز آیفون ۱۶ ...

اینا که به من قول دادن اولین آیفون۱۶ماله خودم باشه🥲

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 

😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

خدالعنتت نکنه😂😂

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
2706