2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه اسم برنامه رو بهم بگید ؟

برنامه نیست 

گوگل سرچ کن قیمت طلا 

اولین سایت که اومد رو باز کن 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
برنامه نیست  گوگل سرچ کن قیمت طلا  اولین سایت که اومد رو باز کن

آها مرسی 

الان سرچ کردم قیمتش تغییر کرد شد ۳۴۴۸ 😶

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍
آها مرسی  الان سرچ کردم قیمتش تغییر کرد شد ۳۴۴۸ 😶

مطمئنی درست زدی ؟ 

هنوز که همونه

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
از چندتا طلا فروش پرسیدم آخه

امروز همش ۳۴۰۰ و خورده ای بوده چند روزی هم هست که اصلا بالای ۳۵۰۰ نرفته 

مطمئنی درست زدی ؟  هنوز که همونه

اره زدم قیمت طلا اولین سایت آورد پس زمینه اش سفیده شبیه همون شاتی که یه کاربر دیگه فرستاد اینجا

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍
از کدوم سایت یا برنامه قیمت طلا رو می‌بینید ؟

سایت ایران جیب

Iranjib. 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
باید بری داخل طلا فروشی که قیمت دقیق بهت بگن واگرنه سایت که دقیق نیست و یا طلا فروشا دروغ میگن😂

همسرم تو کار سکه و طلاست 

لازم نیست برم طلا فروشی ، از همین سایت قیمت میگیریم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.