2752
2734
عنوان

بچم پنج ماهشه میخوام ۴روز با مادرم وخواهرم برم سفر

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 86 پست
این حرف‌ها چیه واقعا؟خانومهای شاغلی هستن که از صبح تا شب بچه ها شون یا مهد یا خونه مادربزرگ هستن هم ...

اره دختر داداش من ک اینطوری شد چون از نوزادی زن داداشم میذاشتن مهد و میرفت دانشگاه بعدشم سر کار الان ۱۵ سالشه همش میبرتش مشاور و روانشناس 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
باورم نمیشه که چنین تصمیمی گرفته باشی

خواهرم تنها تو ی شهر غریب و شوهری ک ولش کرده و حالش بده 

واقعا نمیدونن چکار کنم

دوست خوبم اگه دوست داشتی برای شفای همه ی مریضا،عاقبت بخیری و آرامشمون و سلامتی همه پدر مادرا ی صلوات بفرست❤️❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این حرف‌ها چیه واقعا؟خانومهای شاغلی هستن که از صبح تا شب بچه ها شون یا مهد یا خونه مادربزرگ هستن هم ...

اکثرا بله مشکل دارن

اینو تجربه ثابت کرده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
من خیلی ناراحتم ک بچم ازم دور باشه و ب اجبار میخوام برم و احتمالا با توجه ب چیزایی ک خوندم با خودم ب ...

بچه من کاملا مستقله ولی من هرگز نمیتونم جدا باشم ازش هیچ دلیلی نداره تو این سن بدون پدر و مادرش جایی بخوابه ... شما خودت ک دل گنده و بیخیالی فک میکنی بقیم مث خودتن وگرنه حتی یک ثانیه هم همچین فکری ب ذهنت خطور نمیکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
خواهرم تنها تو ی شهر غریب و شوهری ک ولش کرده و حالش بده  واقعا نمیدونن چکار کنم

عزیزم با بچه اینقدری هم بری فقط باید به بچه برسی و احتمالا بدخواب و اینا میشه اونم تو گرما.خواهرت هم حتما حوصله خودشو نداره چه برسه بچه شما

یه تجدید نظر کن کلا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببخشید که میگم اخه اصلا سفر واجبی نیست خب خواهرتون داره جدا میشه مادرتون هم که داره میره خدای نکرده دور از جون نه بیماری هست نه گرفتاری که واجب باشه شما برین جدایی هم مراحل خودش داره بعدم شما مگه وکیل هستین برین کمک من که درکتون نمیکنم بخاطر همچین چیزی بچه پنج ماهتون ول کنید 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا استارتر رو نمیگم.ایشون یه سفر اضطراری میخواد بره ولی دخترخالم بچه ۲ ساله اش رو میذاشت پیش م ...

آخی عزیزم 😔😔 بعضیا واقعا خیلی بی خیالن الان میفهمم چطور بعضیا راحت طلاق میگیرن و بچه هاشون میدن طرف و شوهر میکنن دوباره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخی عزیزم 😔😔 بعضیا واقعا خیلی بی خیالن الان میفهمم چطور بعضیا راحت طلاق میگیرن و بچه هاشون میدن طر ...

میشه انقدر راحت قضاوت نکنی؟ 

من اگه بدونم ب بچم آسیب میرسه عمرا کاری رو انجام نمیدم برای همین اومدم اینجا مشورت کردم 

اما بچمو جوری بار میارم ک از پس خودش بر بیاد و کاملا مستقل باشه ن اینکه دوستی خاله خرسه کنم و لوس و ننر بشه 

اینجوری بیشتر در حقش دشمنی میکنم 

دوست خوبم اگه دوست داشتی برای شفای همه ی مریضا،عاقبت بخیری و آرامشمون و سلامتی همه پدر مادرا ی صلوات بفرست❤️❤️❤️