2733
2734
عنوان

مادرشووهرم گفت شکمتوببینم نذاشتم🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 35 پست
میخواد ببینه چیکار؟

نمی‌دونم اینقدم شکمم موهاش درشت شده همون پرز هاانگاربیشترشده خجالت کشیدم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من هنوز شکم عروسمو ندیدم قبلش همش میدیدما😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

خوبه چندشش نمیشه 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
20 دقیقه که سخت نبود پیاده روی رو میگم؟ 

پیاده نیومدم اسنپ گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

وا.مگه شکم ندیده تاحالا توطول عمرش؟ شکم شکمه دیگه.  ممکنه طرف دوقلو باشه ولی شکمش اندازه یک قلو بزرگ بشه.ممکنه طرف یک قلو باشه انقدر چاق بشه که قد دوسه قلو بزرگ بشه.چه فرقی میکنه شکم با شکم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
😐😂😂 از رو لباس میزاشتی دس بکشه فقط  چه کاریه اخه

دفعه قبل درازکشیده بودم خودش اومد دست زد بفهمه سمت چپه یا راست .دیگه چند دفعه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706