2752
2734
عنوان

توراه ی پلیس راهنمایی رانندگی رو دیدیم سوار کردیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 81 پست
چرافکر میکنین پلیسا جور خاصین؟😂همسر من نظامیه ولی شوووووخ خوش اخلاق اصلنم خشک نیست

نمیدونم 

اتفاقا حس میکنم ادمای خوبین

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم  واقعا برازنده یه خانوم نیست که اینجوری صحبت کنه  ولی بدجور تنبیه شدی خخخخخخ

بخدا هیچی حالیش نبود،ما گفتیم بهش دیسک داره که به سیاتیک میزنه چون سابقش از قبل داشت،بعد میگفت نه ازین نیست این نقدار درد،احتمالا بخاطر .........پوزیشنات تغییر بده،اخرم دیکلوفناک داد

دستگاه جریمه رو بگیر برای خانواده همسر جریمه ثبت کن خخخخخخخخ

😂😂😂😂😂

2731

یه بنده خدایی میگفت  توی راه که بار میاوردم یکی رو سوار ماشین کردم بعد نزدیکی ایست بازرسی گفتم کمربندت رو ببند اینجا سگا وایسادن خلاصه به ایست که رسیدیم گفت نگه دار اینجا پیاده میشم منم از سگام ..خلاصه گفت یه جعبه میوه ماله بارم بهش دادم

یه بنده خدایی میگفت  توی راه که بار میاوردم یکی رو سوار ماشین کردم بعد نزدیکی ایست بازرسی گفتم ...

ابوالفضل 😂😂😂😂