2733
2734
عنوان

با اکسم درباره دوس پسرم حرف زدم ببین چی استوری گذاست

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 131 پست
اها فکر کردم دوست پسرت گفته چیشده گفتی پسرداییمو دوست دارم😂

ن باباااا😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هیچی دیگه 

🥺

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
خب چرا استوری غمگین گذاشتی برا پارتنرت؟

قهرقم

عزیزم بعد از اون اخرین باری که قرار بود تماس بگیره و نگرفت اتفاقی بینتون نیوفتاد با رلت؟؟
خبری ازش نداری؟؟ مثلا استوری چیزی؟؟
اون رفتاراش چی بود اگه دوست نداشت؟!
چقدر اینا موجودات عجیبین اخه اه

عزیزم بعد از اون اخرین باری که قرار بود تماس بگیره و نگرفت اتفاقی بینتون نیوفتاد با رلت؟؟ خبری ازش ...

سلاام دورت بگردم خوبیی؟

چراا اتفاقا استوری های غمگین ک میزاره و این یه اخلاقی داره اصن درباره هیچی استوری نمیذاره خیللللی مگ دیگ ناراحت باشه بخاد استوری غمگین بزاره خیلی مغروره خیلی خیلی خیلی زیاد  بعد چن روز پیش فکنم دو روز پیش بود من یه دابسمش از خودم گذاشتم که اهنگ ( نیستیو و هنوز دل میگیره واسه برگشتن خیلی دیره عکس میزاری با لباسای مشکی تیره با اون دوستات ک عمرا بمونن یه روز بات  توی سختیا سریع میگن بوس بای توی دراماگ سوزناک منم هرشب با یه شاسی بلند توم برو بکن هر کاری خواستی گلم ) بعد دیدن این استوریم استوری گذاشت میگذره دفعه قبل هم گذشت با یه اهنگ غمگین 

و یکی دیگ هم بود ک میگفت ادما قبل این ک بفهمن دوسشون داری مهربون ترن

و یه عکس دیشب استوری گذاشت لباسایی ک من برا تولدش گرفتم پوشیده بود🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

سلاام دورت بگردم خوبیی؟ چراا اتفاقا استوری های غمگین ک میزاره و این یه اخلاقی داره اصن درباره هیچی ...

انقد بابت این ک اونو پوشیده بود ذوق کردم😂😂

سلاام دورت بگردم خوبیی؟ چراا اتفاقا استوری های غمگین ک میزاره و این یه اخلاقی داره اصن درباره هیچی ...

عزیزممم دلم برا دوتاتونم سوخت
دارین با استوری با هم حرف میزنین و معلومه که دوتاتونم به شدت دلتنگین و دلتون به برگشتنه ..... ولی اماااان از غرور بیجا والا که عشق اگر واقعی باشه ادم به راحتی اب خوردن غرورشو میزاره زیر پاش اما برای ادمی که ارزششو داشته باشه
تو هم ببین اگر وااااقعا ارزششو داره یه حرکتایی بزن نمیگماا برو معذرت خواهی کن نه یه کاری کن اون دیگه طاقت نیاره که برنگرده
تو خودت بهتر قلقشو میدونی دیگه یه طورایی مظلوم نمایی کن و از نقطه ضعفش استفاده کن کاری کن که میدونی روش حساسه و نمیتونه بی تفاوت باشه از این سیاست های دخترونه دیگه    

انقد بابت این ک اونو پوشیده بود ذوق کردم😂😂

الهی به خدا خیلی بهخودت عذاب میدی میدونم دیگه تو با تک تک عکساش دلت ضعف میره ولی از غرورت هم نمیتونی بگذری

ببین مثلا اگر خیلی به موهات علاقه داشت و روشون حساس بود استوری بزار از یه تیکه از موهات زیر نور ماه و اینا و بنویس مثلا امشب موهامو قیچی کردم با یاداوری تموم خاطرات اون عاشق دروغگو که یه روزی راحت تو چشام نگاه میکرد و میگفت موهامو دوست داره ولی بعدش به همون راحتی فراموشم کرد و تنهام گذاشت
ببین مثلا یه همچین چیزایی دیگه حالا من خیلیی ی زیاد دقیقشو نمیدونم چون خودت بهتر میشناسی اونو

عزیزممم دلم برا دوتاتونم سوخت دارین با استوری با هم حرف میزنین و معلومه که دوتاتونم به شدت دلتنگین و ...

والا ک دورت بگردم اره بخدا ...

اون میدونه من الان تو نابود ترین حالتم انلاین شدنم حساسه نمیدونم من استوری غمگین میزاشتم هیچ کاری نمیکرد ولی یه استوری از خودم گذاشتم سریععع پشت بندش استوری غمگین گداشت دیگ کاری نموند ک نکردم بیو گذاشتم ک ( بماند که میشد بمانی درکنارم و نماندی) پروفایل دو. س بار گذاشتم ک یکی این بود( یه مدت خودش تا صبح بیدار نگهت میداره  یه عمر خاطراتش) یکیم( شاید وقتی دلتنگتم نتونم بهت پیام بدم ولی تا صب اهنگی ک ترو یادم میندازه گوش میدم) یکیم( ن تو میتونی کسیو پیدا کنی اندازه من دوست داشته باشه ن من میتونم کسید پیدا کنم اندازه تو دوسش داشته باشم ولی اوننن حرکتی نمیزنه خدایااا الان یه استوری میذارم بهم پیام نمیدی ک  غرورت نشکنه  وقتی یادم رفتی بشین برای غرورت دست بزن🤣🤣 یه همچین چیزی

الهی به خدا خیلی بهخودت عذاب میدی میدونم دیگه تو با تک تک عکساش دلت ضعف میره ولی از غرورت هم نمیتونی ...

فداااتشم قلبم  ک انقد با درکی مرسی از راهنماییی هات

اوم چشامو دوست داشت و اره موهامم خودش بهم گفت چتری بزنم  بعد ک دسته جمعی رفتیم بیرون من داشتم عکس مینداختم موهام دادم کنار اومد موهامو ریخت جلوم گفت بریز جلوت رنگ موهامم من چتریمو چون فیس فریمم دکلره بود نوکش دکلره مونده بود چتریمو مشکی کزدم انقد عصبی شد😂😂 میگف رنگگ موهای خودت ب اون خوشگللی مردنم. میرن مول میدن موهاشونو همرنگ موهای تو بکنن تو چرا مشکی کردی😂😂 و همیشه میپرسیدم از چیم خوشت میاد میگف همه چیتتت  ولی چشام همه میگن چشات خیلی قشنگه ه کی عاشقت بشه عاشق چشات میشه ولی ب نظر خودم ک قشنگ نیست 🤣🤣 رل قبلیمم همیشه میگف چشات خیلی خوشگله ادمو  کور میکنه😂😂

اوهوم حتمااا همچین کاری میکنمم از چشام یا موهوم

الهی به خدا خیلی بهخودت عذاب میدی میدونم دیگه تو با تک تک عکساش دلت ضعف میره ولی از غرورت هم نمیتونی ...

دقیقا همش نگا میکنم میگم قررربون چشان برم الهی قربون دستاش برم ک دستام توش گم میشد😂😂 چشاشو قرربون لباشو ای خداایا لباشو قربون😂😂 من بهش میگفتم ژله چون لپاش مثل ژله بود😂😂  میگفتم تو ژله منییی  عکسشو دیدم‌میگفتم الهی قربون لپای ژله ایت برم من😂😂😂  همیشه نیم ساعت بغلم میخابید تو ماشین چ هرجا ک بودیم میگف با موهام بازی کن  خیلی خوشش میومد  منم همیشه قبل این ک بگه خودم بازی میکردم با موهاش یا همش ماساژش میدادم خیلی دوسداشت الان مدل موهاشم عوض کرده همیشه ی مدل میزد سریع اخر ک دیدمش این مدلی ک الان زده زد بعد میگفتم خیللللی بهت میاد میگف این میاد یا اون میگفتم این   الان دلم لک زده بیاد بغلم موهاشو نوازش کنم بخوابه قربون جشاش برمم من الهی  همه کسممممم😂😂

فداااتشم قلبم  ک انقد با درکی مرسی از راهنماییی هات اوم چشامو دوست داشت و اره موهامم خودش بهم ...

اره عزیزم من استاااد مظلوم نمایی کردن جلو رلم  بیا هر موقع خواستی راهنماییت کنم      
اره یکاری بکن منم بیخبر نزاریااا تابیک جدید بزن خبرم کن میبینمت