2752
2734
عنوان

تو رو خدا چجوری راحت به فامیل جواب رد میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم یه دوست پسر داشت خوب‌نبود کات کرد ولی پسره خیلی دوسش داشت  بعد یکسال از سر دلتنگی بهش پی ...

😑😑آخه من طرف فامیله.دیگه ارتباطمون مثل قبل نمیشه.من ازین ناراحتم .دوس ندارم کسی ازم دلگیر باشه

2731
دوستم یه دوست پسر داشت خوب‌نبود کات کرد ولی پسره خیلی دوسش داشت  بعد یکسال از سر دلتنگی بهش پی ...

اون آدم شکاک هست ربطی به دلسوزی نداشت ک

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
چرا خوب اولش طوری رفتار کردید انگار جواب مثبته و همه جا پخش شد؟ اولش میگفتی فرصت بدین و جایی حرفی نز ...

ما هم قرارمون همین بود.ولی اولین شبی که اومدن به جوری شد عمم فهمید.بعد اینا هم مجبور شدن به عموی بزرگم بگن.این داستانم خراب کرد

[QUOTE=337182902]چطور نیس؟اخه همه مخالفت ..  من دوتا از خواهرام فاصله ی سنشون همینقدر.خیلی هم ...

هعی چمیدونم والا ،نشد دیگه

دیروز حرف زدیم گفت من هر طور شده بله رو میگیرم.عصر گفت با خانوادم بحثم شده،اگه بشه هم نه سودی واسه تو داره نه من.منم گفتم باشه.

هستن ولی خب حقم دارن ناراحت باشن

ن هیچ حقی ندارن ناراحت بشن 

بالاخره هر کسی اختیار و عقیده داره 

قرار نبود چون فامیل هستین حتما قبول کنی

منم پسر دایی ۱۴سال از من بزرگتر بود هم‌خانواده اون هم‌خانواده من مخالف ازدواج مون بودن ما فقط همو میخاستیم ک بخاطر خانواده هامون قبول کردیم از هم‌جدا شیم

...‌
2706