2752
2734
چرا خدا به اونایی که دوس دارن بچه نمیده به اونایی که نمیخوان بچه میده😔 اسی مبارکت مثبته برا منم دعا ...

ان شاالله می‌ده عزیزم امیدت به خدا باشه یه بنده خدایی رو میشناسم فک کنم رحمش دو شاخ بود یا مشکل دیگه داشت نمی‌دونم حامله میشد جنین هاش یا تو شکمشون میمردن یا ۶ ماهه بدنیا میومدن میمردن می‌گفت تا الان ۹ تا جنینم سقط شده اما دهمی براش موند الان ۳ سالشه بچه و خود مامانه دومی رو بارداره کمتر از یه ماه دیگه بدنیا میاد 😍🌸🕊️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله می‌ده عزیزم امیدت به خدا باشه یه بنده خدایی رو میشناسم فک کنم رحمش دو شاخ بود یا مشکل دیگه ...

اخیییی بخدا ذوق کردممم😍ای کاش منم باردار باشم استرس دارم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2731
😐😂خواهر ایشالا باردار باشی دوس داری باشی؟

بخدا موندم توی دوراهی .. یه دختر دارم 

از محدود شدنه میترسم

از گریه هااا 

.. از زحمتاا

از اون طرف از تنهایی دخترم 

در بلاتکلیفی فجیعی هستم

بخدا موندم توی دوراهی .. یه دختر دارم   از محدود شدنه میترسم از گریه هااا  .. ا ...

ببین گلم به نظرم نگه ش دار خدا یه چیزی میدونسته که بهت بچه داده بخاطر دخترت

توتازه یه بچه بیشتر نداری بلاخره باید به خاطر بچه ت یه فرزند دیگه بیار نزار دیر بشه بگی فعلا نمیخواد هم اینکه اختلاف سنیشون کم باشه هم بهتره حالا هرجور خودتت میدونی دوست گلم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌