2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دیلمان عالیه:))لونک  

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
لونک قبل ديلمانه.آره خيلي زيباست

خود دیلمان که فکر نکنم چیزی داشته باشه اصل همون جاده سیاهکل به دیلمانه که عالیه...:)

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
خود دیلمان که فکر نکنم چیزی داشته باشه اصل همون جاده سیاهکل به دیلمانه که عالیه...:)

بله زيادسرسبزنيست.ولي هواش عاليه.شرجي نيست

دربدترين روزها،اميدوارباش.هميشه زيباترين باران ازسياهترين ابرمي بارد...
بله زيادسرسبزنيست.ولي هواش عاليه.شرجي نيست

شرجیِ لعنتی😑😑من تا حالا از این جاده بالاتر تجاوز نکردم😅اونجا ولی قطعا باید هواش خیلی خنک باشه:)

شرجیِ لعنتی😑😑من تا حالا از این جاده بالاتر تجاوز نکردم😅اونجا ولی قطعا باید هواش خیلی خنک باشه:)

شماخودت شمال هستي؟

دربدترين روزها،اميدوارباش.هميشه زيباترين باران ازسياهترين ابرمي بارد...