2752
2734
عنوان

واقعا میفهمم چرا قدیما زنا تو خونه میموندن مستقل نبودن

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست
اتفاقا زندگی یعنی همین تکاپو. بری خارج خونه فعالیت داشته باشی با افراد مختلف با سبک های فکری و اعتقا ...

دقیقا من درک نمیکنم 

چرا تحصیل و کار و … رو جز زندگی محسوب نمیکنن 

خب همینم زندگیه 

….Work hard in silence. Let success make the noice

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدیما سخت نمیگرفتن بنظرم راز سالم بودنشون همین بود

هم کارای خونه و بچه داری و داشتن هم میرفتن

کمک شوهراشون سر زمین کار میکردن

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
باید ریشه یابی بشن این احساس ها عزیزم چون طبیعی نیستن

طبیعی هستن چون دکتری گرفتم که استفاده کنم نه اینکه مثل یک تیکه گوشت بی هدف بشینم خونه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731
عقدم مثال زدم  اونم کمک کنه انقد خسته میشی میای خونه نمیخای با کسی حرف بزنی

باید تقسیم کار کنی از اول

شوهرتو تنبل بار نیاری

چندبار باهاش برو خرید، خریدو یادش بده چی بخره چه جوری بخره و از کجا بخره

بعد اون تنها بفرست خرید به عهده اون باشه

شما فقط شام ،سفره گذاشتن و جمع کردنم همسرت

خونه هم هفته ای یکی دو بار(چون نیستین زیاد کثیف نمیشه)

با هم تمیز کنین، مثلا شستن لباس و پهن کردن و جارو برقی با همسرت

گردگیری و ظریف کاریا با شما

عزیزم کاملا بستگی داره به طرف 

من خودم تجربه جفتش رو دارم ولی شاغل بودن رو میپسندم چون واقعا انگیزه دارم تو زندگی دیگه بیکار و بی هدف نمیشینم تو خونه و سبک زندگیم یکنواخت نیست 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
من بدون کار بیرون حسی پوچی و بی هدفی دارم اخر هفته که خونه م کلافه م خدا رو شکر که میرم سر کار.... ...

آفرین منم همین طورم مدت طولانی تو خونه باشم افسرده میشم .

یه همسایه دارم یه خانم خیلی مهربون و خانه داره اصلا و ابدا از خونه بیرون نمیاد حتی بچه هاش رو همسرش میبره مدرسه و میاره خرید کلا با همسرشه حتی پیاده روی هم نمیره.

بر خلاف نظر استارتر به نظرم همچین آدمی زندگی نمیکنه نه یه خانم اکتیو و فعال.

من از وقتی شاغل شدم میفهمم توخونه بودن چقدر خوب بود چون ب تفریح و استراحت و غذا خوردن همه چیم میرسیدم من از وقتی اومدم سرکار مشکل معده پیدا کردم اینجا غذا نمیدن غذا اوردن ازخونه ازوقتی ماشینمون فروختیم سخت بیارم ی مسافت طولانی درکل نظم زندگیم بهم ریخته وهمش عصبیم وسواسمم بدترشده 

به عنوان خانمي كه مستقله و بيرون كار ميكنه

نظرم اينه كه زن اگه همسرش ادم باشه و شرايط زندگي خوبي داشته باشه

مشكل مالي نداشته باشن

براش بهتره كه خانه دار باشه

واقعا نيازي نيست كه اين همه خودشو اذيت كنه

ولي اگه مشكلات مالي باشه يا همسر ادم بهش پول نده

خب بهتره براش كه كار كنه و دستش تو جيب خودش باشه

من خودم به شخصه خسته شدم از كار كردن

دلم ميخواد ديگه تبديل بشم ب يه ادم وابسته 

كه دستش تو جيب همسرشه😝😝😝

سنگ وسط بیابون بهتره ها     تو رودخونه هی ها میدن بقیه سنگها

یکی تو بیابون پیدا میشه که اجابت مزاج کنه و با اون سنگ خودشو پاک کنه😂

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
سنگ وسط بیابون بهتره ها     تو رودخونه هی ها میدن بقیه سنگها

نه بیابون دلگیره اگه داخل رودخونه باشم حداقل صدای اب میاد و حتما اطرافشم یذره سرسبز هست البته اگه صداها رو بتونم درک کنم به هرحال کار از محکم کاری عیب نمیکنه😂 بیابونو نیستم همون رودخونه بهتره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2706