2752
2734
عنوان

همه نوزادا کل شبو و روز گریه میکنن یا نوزاد آروم هم داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 17 پست
انگار یه پیج بود تو اینستا مامی دکتر فک کنم🤔🤔 راه حل داده بود برای تنظیم خواب کودک  هرچیزی ا ...

عزیزم اینجوری نگوکه خدایه بچه ی نق نقومیذاره تودامنت😁

من مادردوتابچه هستم .هیچی مشکلی ندارم ولی دیدم بچه هایی روکه همش بایدبغل باشن ودائم گریه میکنن وساعت ۵صبح بیدارن 

بااینکه کلی دکتربردن وکلی روش امتحان کردن ولی بچه تغییری نکرده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
به شوهری ،مادری،یکی بگوچندساعت نگهش دارن بخوابی بچه ی منم ۱۶ام ۱سالش میشه ولی خوابش خوبه 

اره خدا حفظ کنه مادرمو پامیشم میرم خونشون بچرو میگیره من میخابم ولی با این وضع باز کم خابی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خدا حفظ کنه مادرمو پامیشم میرم خونشون بچرو میگیره من میخابم ولی با این وضع باز کم خابی دارم

اوایل سخته .من تاچندماه اول سختم بودولی الان بچم ۱سالشه شباکمتربیدارمیشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤