2752
2734
عنوان

دلم بچه چهارم میخواد تا دخترم خواهر داشته باشه🥰🩷🩷❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تلاش میکنم دختر بشه 😄

ان شاءالله 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

من دوتا دختر دارم یه پسر.... شوهرم همش میگه پسرمون تنهاس پشت نداره داداش نداره... همش میخواد مخ منو بزنه یه داداش براش بیارم... ولی خودم دیگه توانشو ندارم دوما اصلا از کجا معلوم پسر شد؟ 

والا ما که خواهر نداریم چیکارمون شده

ناراحت نیستی 

من که خیلی خوشحالم خواهر دارم واقعا اگه نداشتم دنیا برام بی اهمیت بود ... کلا دوست زیاد ندارم .. همش تو خونم .. اوناهم نبودن خیلی تنها میشدم

تلاش میکنم دختر بشه 😄

بگ اگر واقعاااا دختر میخایی هفتادمیلیون بده با ای وی اف تعیین جنسیت کن وگرنه اینهمه تلاش کردن و اون جنسیتی ک میخاستن نشده ب تلاش نیس

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

خواهر داشتن خوبه ب شرط خوب بودنش

من سر زایمانم خواهرم ک مجرد بود دستگیر من بود. الانم ک متاهل شده صبح زنگ زده بود برا درد و دل. بخدا ادم با شنیدن حرفش دلش اب میشه  

بنده خدا کسی رو نداره برا خالی شدن

خودمم ۲تا دختر دارم و تو راهیم پسر . اگه خدا بخاد دیگه بسمه

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
ناراحت نیستی  من که خیلی خوشحالم خواهر دارم واقعا اگه نداشتم دنیا برام بی اهمیت بود ... کلا ...

منم یه خواهر دارم یعنی یه سال با مادرم و برادرم قهرشده با من قهر ...فقط دلیل قهرش اینه که چون با مامان و برادرم قهرم با توام باید قهر باشم.‌..بهش پیام میده خیلی با شوق و ذوق روزت مبارک هیچی که هیچی....تنها دلیل قهرش اینه با داداش تو میخای زن بگیری با من چرا مشورت نمیکنی با مامانم هر سفری میریم باید مامانم خرجی شده بده...