2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی اطرافتون هست توده بدخیم تو بدنش بوده برداشته باشه خوب شده ؟؟

دوستم تو ران پاش زده جراحی کرد یلی هم بیمارستان میره عفونتش رو میکشه دکتر بهش؟گفته تا ۶ ماه دیگه خوب خوب میشی

داداشم کیست بزرگ داشت اونم ران پا درآورد ولی چربی بود ۵ سال پیش 

عزیزم پسرخاله شوهرم این بیماری رو داشت

البته اون سرطان سارکوم بود

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
نمونه برداری کردن و گفتن بدخیمه؟

بله متاسفانه گفتن باید برداشته بشه اندازه کف دست هست هرروز بزرگتر هم میشه

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
دوستم تو ران پاش زده جراحی کرد یلی هم بیمارستان میره عفونتش رو میکشه دکتر بهش؟گفته تا ۶ ماه دیگه خوب ...

عزیز از دوستت بدخیم بود؟؟؟

بله متاسفانه گفتن باید برداشته بشه اندازه کف دست هست هرروز بزرگتر هم میشه

یکبار من احساس توده توی کشاله رانم کردم رفتم دکتر معاینه کرد و گفت در اثر کشیدی یه تاندون پاره شده مشکلی هم نداره برات

کجاش بود توده بود ؟؟

توی ران پاش درست یادم نیست

یک نوع سرطان استخوان بوده

انشاالله بیمار شما این بیماری نباشه 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
یکبار من احساس توده توی کشاله رانم کردم رفتم دکتر معاینه کرد و گفت در اثر کشیدی یه تاندون پاره شده م ...

خداروشکر مشکلی نبوده از اشنای من متاسفانه بدخیمه ولی جای از بدنش درگیر نکرده فقط همون توده داره بزرگ میشه

توی ران پاش درست یادم نیست یک نوع سرطان استخوان بوده انشاالله بیمار شما این بیماری نباشه 

خب چیکار کرد خوب شد؟؟از ایشون گفتن توده اندازه کف دسته ولی خداروشکر  جایی از بدن درگیر نکرده فقط باید زود برش دارن

خداروشکر مشکلی نبوده از اشنای من متاسفانه بدخیمه ولی جای از بدنش درگیر نکرده فقط همون توده داره بزرگ ...

همینکه به جایی نزده جای شکر داره.

ان شاءالله به زودی اون هم برطرف میشه