2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم اینجور شد بردم دکتر گوش وحلق بینی گفتش رفلکس پنهان داره واسید معدش بالامیزنه وباعث سوزش گلوش میشه بهش فاموتیدین داد واینکه گفت مکان خوابشو تغییر بده اگر احیانن گرمش شد خنکش کن من هردوکاررو انجام دادم الان عالیه خداروشکر

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2731
دخترم اینجور شد بردم دکتر گوش وحلق بینی گفتش رفلکس پنهان داره واسید معدش بالامیزنه وباعث سوزش گلوش م ...

ممنون که جواب دادین علایم دقیق دخترتون رو میگین؟؟چون پسر منم سابقه ی رفلاکس معده داره ولی فکر نمیکردم این مشکل از رفلاکس باشه تا حالا دکتری هم بهم نگفته بود خرو پف هم داشت دخترتون؟؟

پسر منم همینجوریه من کل زمستون شال گردن گرد پشمی خریده بودم هر جا میبردم دماغ و دهنش رو میبستم

شما چه در مانی براش انجام دادین؟اون دفعه یه دکتر گفت باید حتما درمان بشه اگر نه رو قلبش فشار میاد خیلی نکرانم هر چی هم دارو میدم فایده نداره

من یه دختر ۶ساله دارم پاییز گذشته ۲ماه و نیم درگیر سرماخوردگیش بودم.

عفونت و تب و دردگوش و گلو نداشت.اما بدلیل تجمع ترشحات پشت حلق.سرفه شدید(مثل حالت چرکی شدن گلو)داشت و بینیش در عین حال که آبریزش داشت اما تخلیه نمیشد وراه تنفسش گرفته بود.

شب بادهن باز میخوابید که باعث خشکی گلو ودهان میشد و ایجاد سرفه میکرد و از خواب بیدارش میکرد.

گلوش صدای خرخر میداد

دکتر براش شربت نئوتادین (هرشب۵سی سی با توجه به وزنش)

برم هگزین ۸ساعته

و ست شست و شوی سینوس آریو نوشت که روزی سه بار بینیشو باهاش میشستم.

این روند رو ۲۰ روز گفت انجام بدم.

دخترم خداروشکر خوب شد.

گفت مصرف شکلات کاکائو و غذای چرب و سرد و بستنی و مغزها تا بهبودی کامل ممنوع.

تو میوه ها فقط گفت سیب و موز و لیمو و هویج.

دکتر گفت مرکبات وضعشو بدتر میکنه.

بینیش رو باید با دستمال نرم و لطیف که با آب گرم خیس کردین بگیرید

آب جوشیده (به دمای محیط رسیده)و مایعات زیاد بخوره

من یه دختر ۶ساله دارم پاییز گذشته ۲ماه و نیم درگیر سرماخوردگیش بودم. عفونت و تب و دردگوش و گلو نداش ...

ممنون عزیزم پسرم ابریزش بینی نداره گاهی بینیش صدا میده حس میکنم‌پره اما خیلی ببخشید فین میکنه هیچی تو بینیش نیست سرفه خلطی نداره دخار شما سرفه خلطی داشت؟؟فقط تو خواب سرفه داشت؟؟

شما چه در مانی براش انجام دادین؟اون دفعه یه دکتر گفت باید حتما درمان بشه اگر نه رو قلبش فشار میاد خی ...

والا تا میبرم دکتر یه عالمه دارو مینوشت دوباره دوهفته بعد همین برنامه بود، منم جاشو گرم میکنم سردی بهش نمیدم، با شال گردن دهنشو میبندم، الانم بستنی خورده دوباره لوزه هاش ورم کرده مجبورم دوباره ببرم دکتر